Опис рулонних штор Inspire

У сучасних інтер'єрах часто відмовляються від важких портьєрів на користь легших фіранок. Часто для декорування вікна вибирають рулонні штори Inspire, вони не з'їдають і не обтяжують місце кімнати, але захищають її від сонячних променів.

застосування рулонних штор

Переваги та недоліки штор Inspire

Рулонні штори inspire підійдуть для невеликих приміщень, де важливо зберегти кожен сантиметр корисної площі. При цьому вони приховають кімнату від сторонніх очей зовні і запобігають проникненню сонячних променів.

До переваг цих фіранок належать:

 • надійні кріплення;
 • простий механізм відкривання та закривання;
 • наявність різних кольорів;
 • можливість підібрати вигляд штор під свої потреби;
 • висока якість;
 • Легкість монтажу.

переваги рулонних штор

Незважаючи на всі переваги, у таких фіранок можна знайти і мінуси:

 • обмежений вибір кольорів;
 • ціна;
 • кріплення не підходять для глухих вікон;
 • складно чистити;
 • нещільне прилягання до стулок.

недоліки рулонних штор

Вибираючи такий віконний декор, потрібно визначитися з найголовнішими моментами, зрозуміти з чим можна змиритися, а що є першочерговим.

Зверніть увагу! Проблеми з невідповідним кріпленням та недостатнім приляганням легко вирішити, купивши додаткові деталі.

Характеристики штор

Рулонні штори Inspire мають декілька варіантів встановлення. Їх можна повісити безпосередньо на стулки або повністю закрити віконний отвір.

варіанти встановлення штор

У першому варіанті вони не перекриватимуть потік повітря в кімнату та закриватимуть підвіконня. У невеликих приміщеннях це виглядає повітряніше.

Якщо полотно закриває вікно повністю, то надходження свіжого повітря скорочується, а й сонячні промені через щілини між полотном і рамою проникають всередину менше.

повністю закрите вікно

Штори Inspire бувають різної ширини, перед вибором необхідно визначитися із способом монтажу виміряти вікно у кімнаті. Багато моделей регулюються шириною шляхом обрізки.

вузькі штори інспірі

штори середньої ширини

широкі штори інспіре

Стандартна довжина полотна становить 160 см, що робить його універсальним. Вона підійде і для стандартних, і панорамних вікон. Також штори можна повісити на скляні двері за потреби.

довжина рулонних штор

У комплект входить:

 1. полотно, намотане на металеву трубу;
 2. вбудований обтяжувач;
 3. механізмом кріплення;
 4. механізм обертання ланцюжковий.

При виготовленні рулонних штор Inspire використовують поліестер. Цей матеріал відрізняється міцністю, стійкістю до забруднення та не потребує додаткових засобів для чищення. Його не можна гладити та відбілювати, а для догляду рекомендується використовувати вологу серветку.

матеріал рулонних штор

Різновиди рулонних штор Inspire

Рулонні штори inspire мають кілька видів, вибір залежить від функцій, які повинні виконувати фіранки. Для південних і західних вікон важливо, щоб усередину не проникало сонячне світло і жар, для північних і східних ця вимога актуальна лише вранці. В решту часу на перший план виходить декоративність та поєднання з інтер'єром.

штори інспайр блакитні

штори інспайр бежеві

штори інспайр з малюнком

штори інспайр зелені

День ніч

Такі рулонні штори призначені для сонячних приміщень. Чергові затемнені і прозорі смуги на полотні дозволяють самостійно регулювати кількість світла, що проникає в приміщення вдень. Така технологія добре розсіює його та дозволяє приглушити при необхідності. На ніч вони щільно закриваються і пропускають промені зовні.

штори день-ніч

Штори день-ніч підійдуть для:

 • південних вікон;
 • кабінетів;
 • класних кабінетів.

штори день-ніч для кабінетів

Це відмінне рішення для приміщень, де необхідно боротися з надлишком сонячного світла.

Blackout

Штори inspire blackout призначені для повного відсікання світла зовні. Їх прийнято вішати у спальнях та дитячих кімнатах. Темрява, яка опускається в приміщення при закритті штор, сприяє глибшому і міцнішому сну, що позитивно позначається на загальному стані організму, підвищує працездатність та настрій.

рулонні штори блекаут

Полотно blackout складається з трьох шарів:

 1. перший відбиває сонячне світло;
 2. другий має підтримувати форму;
 3. третій наносять для декору, він може бути різних кольорів, з візерунками та прикрасами.

три шари полотна

Повноцінно виконувати свою функцію штори blackout можуть лише за умови щільного прилягання до віконної рами. Якщо між тканиною та пластиком залишаються щілини, через них проникатиме сонячне світло. Більшість все одно буде відсікатися, але повної темряви досягти не вийде. Щоб досягти щільного прилягання, використовують додаткові напрямні.

прилягання штор до рами

Як правильно встановлювати такі штори на вікна

Рулонні штори inspire призначені для самостійної установки без свердління. У комплекті до них йде схематична інструкція та необхідні кріплення, заглушки та механізми.

встановлення самостійно рулонних штор

Щоб правильно встановити їх необхідно:

 1. Вивчити інструкцію.
 2. Прикріпити кронштейни до віконної рами або стіни залежно від типу монтажу. Для цього можна використовувати двосторонній скотч у комплекті або прикрутити їх на шурупи.
 3. Помістити ланцюжковий механізм обертання всередину трубки з полотном.
 4. З іншого боку трубки закріпити пластиковий наконечник.
 5. Закріпити механізм на кронштейнах, зафіксувати.

встановлення рулонних штор

Додатково можна використовувати напрямні, вони можуть бути пластикові або з волосіні. Вони необхідні для вікон, що відкриваються, так як при вертикальному провітрюванні полотна звисають і від вітру ляскають об раму. Для полотен, які будуть закривати весь віконний отвір, це не актуально, оскільки вони не стикаються зі склом.

напрямні для штор

Рулонні штори Inspire – це зручне та сучасне рішення для будь-яких інтер'єрів. Вони відмінно справляються з функцією затемнення приміщення, при цьому не крадуть простір і зберігають відчуття легкості простору. За бажанням вікно можна додатково прикрасити легким тюлем або фіранками.

рулонні штори у просторі

Для приміщень із надлишком сонячного світла можна вибрати свої моделі штор. Це може бути варіант день-ніч, в якому можна самостійно вибирати міру розсіювання світла в денний час, або blackout. Другий варіант призначений для повного відсікання сонячних променів, світла вітрин та фар, які можуть проникати усередину приміщення.

модель день-ніч

модель блекаут

Крім функціональності Inspire можуть запропонувати різні дизайни та колірні рішення штор. Великий вибір допоможе підібрати варіант для будь-якого інтер'єру.

Незважаючи на всі переваги таких штор, не можна забувати про деякі недоліки. Неповне прилягання до скла буде особливо помітно з варіантом blackout, так як у щілини, що утворилися, буде проникати світло, повного затемнення досягти не вдасться. Також кріплення, що йдуть у комплекті зі шторою, можуть не підійти до глухих вікон. Ці проблеми легко вирішуються з покупкою додаткових направляючих та кріпленням полотна не на подвійний скотч, а за допомогою шуруповерта.

Відео: як встановити рулонні штори

WowCracy
Додати коментар