Опис рулонно-касетних штор

Касетні рулонні штори успішно замінюють собою звичайні важкі портьєри. Вони вписуються в будь-який інтер'єр, приносять у приміщення легкість, світло та почуття свободи. Такі варіанти оформлення вікна підійдуть для вітальні, кухні чи спальні.

Рулонні касетні штори

Вони знайдуть своє законне місце і в офісному приміщенні, і домашньому кабінеті.

Переваги та недоліки касетних рулонних штор

Касетні штори суттєво відрізняються від традиційних способів оформлення вікон. Такі фіранки не розсуваються в сторони, а забираються у спеціальний пластиковий короб, де вони скручуються. Через цей короб касетні штори відрізняються від римських.

функціональний пристрій

Короб має легку вагу та закріплюється на поверхні за допомогою двостороннього скотчу. Тканина піднімається та опускається за допомогою спеціального механізму. Така конструкція дає безліч переваг перед звичайними фіранками.

будь-який колір штор

Переваги цього штор:

 • Чи не роблять вікно важким.
 • Можуть кріпитися до будь-якої поверхні, у тому числі до рами та склопакету.
 • Не ушкоджують поверхню стін або стелі
 • Підходять для будь-якого розміру.
 • Візуально збільшують простір у кімнаті.
 • Не вимагають особливого догляду, можуть обходитися без прання.
 • Чи не вицвітають з часом.
 • З їхньою допомогою можна регулювати затіненість кожного отвору окремо.
 • Добре пропускають світло та розсіюють його.
 • Тканину можна кріпити не лише на вікно, а й на двері зі склопакетами.
 • При русі повітря в приміщенні полотно не піднімається і не створює перешкод
 • Виріб можна встановити навіть на похилих вікнах.

Вони здатні

У конструкції штор може бути передбачене дистанційне електричне керування. Завдяки цьому піднімати та опускати штору можна прямо з дивана чи ліжка. Деякі моделі навіть обладнані датчиками освітлення, які регулюють автоматичне випускання шторки, залежно від інтенсивності сонячних променів.

Касетні штори

Однак ці штори не підходять для вікон з кватирками, так як її неможливо відкрити після установки короба. Ще з недоліків можна відзначити те, що ці штори складно випрати. Для цього потрібно повністю розібрати касету та закритий механізм.

Рулонні касетні штори

Тому ці штори не підійдуть до невеликої кухні, де господарі готують запашну їжу. Так як матеріал вбиратиме запахи, і потім їх складно видалити.

Різновиди касетних штор

Касетні штори складаються з короба, фіранки, яка забирається в нього та висувного механізму. Зазвичай механізм обладнаний ланцюжком, за який необхідно потягнути, щоб підняти або опустити фіранку. Більш просунуті моделі обладнані електричним приводом та дистанційним керуванням.

зовнішній вигляд рол штор

У шторах також передбачені і додаткові елементи – бічні рейки, які спрямовують та утримують тканину на рамі. Така конструкція називається Uni. Вона ідеально підходить для вікон або вікон, які необхідно періодично відкривати.

встановлення рулонних штор

Існує простіший варіант підвісу штор – без напрямних. І тут тканина вільно спускається з короба. Ця модель називається Mini. Щодо використання матеріалу штори не мають жодних обмежень. Але зазвичай їм вибирають легкі, ніжні тканини. Тяжкий панбархат дивно виглядатиме в такій конструкції.

світла рулонна штора

Поширені варіанти матеріалів для касетних штор:

 • Бавовна.
 • Льняний батист.
 • Організація.
 • Тонка віскоза.
 • Шовк.

рулонні штори на кухні

Тканина при цьому може лише злегка затінювати скло, пропускаючи велику кількість сонячних променів, а може бути щільною та приховувати світло повністю. Вибір тканини залежить від напрямку вікна:

 • Для східної сторони підійде матеріал середньої густини.
 • Для південної краще вибрати щільний, світлий матеріал зі спеціальним покриттям, що відображає.
 • Для північної сторони краще використовувати прозорі світлі варіанти.
 • Для західної підійде світла тканина.

Рулонні штори

Mini

Модель міні є спрощеним варіантом рольштор. Вона може бути обладнана мінікасетним коробом, а може бути сконструйована без нього. Якщо короб відсутня, то вал відкритий і тканина видно в скрученому вигляді. Бічних напрямних такий виріб не має.

Полотно касетних

Воно простіше в установці, має низьку вартість і важить менше, ніж Uni штори. Така модель не має обмежень за шириною. Її можна встановити на весь отвір у кілька стекол, а можна закріпити окремо на кожній рамі.

Рулонні штори

За допомогою ширшої моделі можна візуально збільшити вікно та розширити кімнату.

Uni 1

Це найбільш досконалий варіант касетних рольштор із напрямними на пластикові вікна. Він обладнаний бічними напрямними та міцно кріпиться до рами. У порівнянні з Uni 2 ця модель має більш плоский короб та напрямні, через що краще ховається на вікні.

системі УНІ-1

Деталі механізму монтуються безпосередньо до склопакету між штапиками. При цьому важливо, щоб глибина штапиків була не менше 10 мм, щоб напрямні могли поміститися в склопакет. Uni 1 забезпечує найбільше прилягання тканини до скла. Тобто штора повністю ховається на вікні та зливається з ним.

Такі штори

Через цю особливість Uni 1 не підходить для приміщень з високою вологістю. Так як тканина постійно прилипатиме до скла і залишатиметься вологою. Через це тканина з часом може зіпсуватися, а також може стати в непридатність конструкція.

У кронштейн пружинних штор

Оскільки напрямні кріпляться всередині рами, цей варіант візуально зменшує скло. Але разом з тим, при використанні цієї моделі рама не має обмеження розорювання. Його можна вільно відкривати та закривати.

Uni 2

Модель Uni 2 має підкладку та ширшу касету з пружинами, а також більш об'ємні напрямні. Вона встановлюється не впритул до скла, а зверху на склопакет. При цьому глибина штапиків вже не має значення. Встановлювати таку модель можна будь-де: на віконну раму, у віконний отвір, на стелю або стіни.

таку штору

Через це Uni 2 виходить більшу відстань між тканиною і склом. Це може бути актуальним, якщо на вікнах часто утворюється конденсат. За рахунок великої відстані між тканиною та склом, матеріал провітрюватиметься і висихатиме. Це вбереже його від появи грибка та збереже підйомний механізм.

колір касети

Пружини в касеті забезпечують швидший підйом штор. Нижня планка штори, яка є обтяжувачем, Uni 2 виходить за рамки склопакета. І якщо нижня частина рами не ідеальна, то тканина приховає цей недолік.

Використовуйте штори

Оскільки напрямні виходять за межі склопакета, то за допомогою цього виду штор можна візуально збільшити вікно. Однак ця модель зменшує амплітуда відкриття вікна, так як верхній короб упиратиметься у схил вікна.

Як правильно кріпити касетні рулонні штори на пластикові вікна

Встановлювати касетні рольштори значно простіше, ніж звичайний карниз. Вони можуть кріпитися повністю на двосторонній скотч, або закріплюватися шурупами.

Рулонні штори

Модель Uni 1 монтується лише на скотч, інакше кріплення порушить герметичність склопакета. Якщо конструкції Mini і Uni 2 встановлюються на склопакет, також використовується двосторонній скотч. Проте в цьому випадку вага штор має бути досить легкою, інакше кріплення може не витримати.

складання таких штор

Важливо! Після встановлення короба та напрямних необхідно акуратно перевірити щільність прилягання деталей до віконної рами. Якщо з'являться проміжки, то згодом деталь відійде від склопакета.

Установка рулонних касетних

Більш широкі та важкі варіанти кріпляться на стіну чи стелю. При цьому механізм закріплюється за допомогою шурупів. Місце монтажу ховається коробом та спеціальними заглушками. Бічні напрямні сідають на двосторонній скотч і надійно фіксуються на вікні або стіні.

конструкцію рулонної штори

Порада. Спочатку виріб необхідно додати до вікна, визначити його точне розташування. У цьому необхідно використовувати рівень. Потім олівцем потрібно відзначити розташування предмета та місця для шурупів. Після цього просвердлюються дірочки та встановлюється механізм.

Як доглядати такі штори

Касетні штори невибагливі у догляді. Однак певних правил варто дотримуватися, що дозволить виробу прослужити довше.

Рулонні жалюзі

Ці вироби зазвичай не стирають. Інакше для цього доведеться розбирати касету. Тканину чистять від пилу та легких забруднення за допомогою пилососу із спеціальною невеликою щіткою для меблів. Серйозні забруднення можна прибрати за допомогою гумки, мокрої ганчірки або губки.

гладити жалюзі

Якщо забруднення доводиться замивати, краще використовувати пральний порошок або миючий засіб для посуду. Спочатку необхідно змити пляму, а потім пройтися по всій шторі. Це позбавить тканину розлучень.

вид жалюзі

Короб та напрямні також вимагають догляду. Їх також як і рами вікна потрібно періодично протирати миючим засобом та вологою ганчіркою. Це дозволить зберегти штори красивими та стильними надовго.

Відео: встановлення рулонно-касетних штор

Рулонно-касетні штори в інтер'єрі

рулонно-касетні штори

рулонно-касетні штори світлі

рулонно-касетні штори беж

рулонно-касетні штори блакитні

рулонно-касетні штори темні

рулонно-касетні штори яскраві

рулонно-касетні штори оранж

рулонно-касетні штори бежеві

рулонно-касетні штори малюнок

рулонно-касетні штори світлі

рулонно-касетні штори яскраві

рулонно-касетні штори кольорові

рулонно-касетні штори

рулонно-касетні штори зелені

рулонно-касетні штори чорні

рулонно-касетні штори смужка

рулонно-касетні штори

рулонно-касетні штори білі

рулонно-касетні штори

рулонно-касетні штори в дитячу

рулонно-касетні штори в кімнаті

рулонно-касетні штори

рулонно-касетні штори придбати

рулонно-касетні штори магазин

рулонно-касетні штори Росія

рулонно-касетні штори малюнок

рулонно-касетні штори велика

рулонно-касетні штори маленька

рулонно-касетні штори візерунки

рулонно-касетні штори широка

рулонно-касетні штори вузька

рулонно-касетні штори фасад

рулонно-касетні штори у вітальні

рулонно-касетні штори в кабінеті

рулонно-касетні штори в кімнаті

рулонно-касетні штори зелена

рулонно-касетні штори жовта

рулонно-касетні штори бордо

рулонно-касетні штори персик

рулонно-касетні штори біла

рулонно-касетні штори сіра

рулонно-касетні штори смугаста

рулонно-касетні штори кольорові

рулонно-касетні штори червоні

рулонно-касетні штори чорні

рулонно-касетні штори темні

рулонно-касетні штори рожеві

рулонно-касетні штори беж

рулонно-касетні штори.

рулонно-касетні штори яскраві

рулонно-касетні штори кольорові

рулонно-касетні штори оранж

рулонно-касетні штори рожеві

рулонно-касетні штори сірі

рулонно-касетні штори в смужку

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар