Опис пластикової коробки для зберігання

Наявність системи зберігання у будь-якому інтер'єрі створює відчуття затишку, комфортного проживання, порядку. правильний пластиковий контейнер відіграє ключову роль у логістиці кухні, комори, передпокою, ігрової кімнати та спальні.

пластикові контейнери

Опис пластикової коробки для зберігання

Пластмаса, що використовується при виготовленні ящиків, коробок, пакетів у промислових цілях та домашньому побуті визначає призначення виробу:

 • харчове
 • побутове

Харчові контейнери, коробочки для хліба, кухонні ящики та пакети неминуче стикаються із продуктами. Тому пластик маркування РР має відповідати заявленим нормативам, бути екологічно чистим, безпечним.

pp пластик

Увага! Посуд із пропілену (пп) має також логотип у вигляді келиха та вилки. Така упаковка виготовлена з нетоксичного пластику, контейнер для зберігання зразка вважається безпечним для використання.

За формою, розміром та кольором підібрати пластмасову скриньку можна практично під будь-який дизайн. Прямокутні, квадратні, круглі пластикові контейнери для зберігання випускаються з кришками та без, з високими бортами, схожі на плетені коробочки з лози. Існують міні комоди, ідеальні для зберігання іграшок у дитячій кімнаті.

пластикові контейнери для іграшок

Якими бувають

Вибрати відповідну пластикову коробку не завжди легко. Достаток виробів змушує задуматися розгубленого покупця. Необхідно виділити деякі критерії, що впливають на видовий поділ пластикових контейнерів для зберігання за призначенням:

 • харчові (мають маркування температури, при якій пластик може бути використаний для заморозки або НВЧ, посудомийної машини)

харчові пластикові контейнери

 • побутові (з кришкою та без, вказівкою корисного об'єму, щільності пластику)

побутові пластикові контейнери

Важливо! Маркування ВРА free вказує на відсутність бісфенолу, вплив якого пов'язують із розвитком онкологічних захворювань.

Система зберігання включає прозорі відкриті коробки, так і моделі з кришками, виготовлені з темного матеріалу.

пластикові контейнери етажерки

Плюси та мінуси контейнерів із пластику

Безумовним плюсом є мала вага виробу, його мобільність, що визначають універсальні якості продукту. Варіативність форм, розмірів, колірного виконання позитивно доповнюють зручне використання пластикових контейнерів.

контейнери із пластику

Серед інших переваг виділяють вироби з ущільненого пластику, що відповідають підвищеній міцності та довговічності.

контейнери із ущільненого пластику

Цінова політика щодо контейнерів для зберігання радує покупця демократичними фінансовими пропозиціями.

пластикові контейнери

Приємний той факт, що будь-який пластиковий контейнер можна ретельно помити, для яких би цілей він не використовувався.

пластикові контейнери як мити

Але не все так благополучно на ринку виробів із пластмаси. Особливо уважно слід підійти до вибору продукції для харчових цілей. Тут варто врахувати фактори екологічної безпеки, стійкості до високих чи низьких температур. Відповідні маркування допоможуть визначитись із вибором. Несумлінні виробники часто видають дешевий пластик за харчовою, від купівлі цієї продукції слід заздалегідь відмовитися.

контейнери із пластику для їжі

Ще одним мінусом виробів із пластмаси є її крихкість, неміцність в порівнянні з іншими матеріалами.

Для яких цілей використовувати

Коробки, ящики та контейнери гармонійно впишуться в інтер'єр будь-якої кімнати. Використовувати їх можна:

 • для зберігання дрібниць (косметики, ванного приладдя, ниток, білизни)

контейнери із пластику для дрібниць

 • посуду (використовуються великі ящики)

контейнери із пластику для посуду

 • харчових продуктів (стаціонарні великі коробки, мініатюрні контейнери для обідів)

контейнери із пластику для продуктів

 • одягу та взуття (в модульному вбиральні)

контейнери із пластику для взуття

 • іграшок, речей у дитячих ігрових кімнатах

контейнери із пластику для іграшок фото

 • товарів на полицях магазинів

контейнери із пластику для товару в магазині

 • речей у салоні автомобіля

контейнери із пластику для автомобіля

Широке застосування пластикові коробки отримали в офісах. Також зручно зберігати та перевозити речі у новий будинок, квартиру, використовуючи легку упаковку.

контейнери із пластику для офісу

Якщо розглядати вакуумні пластикові пакети як засіб зберігання, кращого способу економії простору не знайти. Об'ємні предмети, пледи, ковдра, подушки при поміщенні у вакуумний пакет стискаються в десятки разів, головне не порушити цілісність упаковки.

вакуумні пластикові пакети

Складні коробки є незамінними для авто. Вони займають мінімум простору в зібраному вигляді, а при необхідності трансформуються в об'ємні ящики, що утримують дрібні предмети, які інакше просто каталися б по салону.

складний пластиковий автонакопичувач

Як вибрати ящики для зберігання

Універсальні контейнери призначені для зберігання різноманітних речей. Саме цей критерій є основою вибору того чи іншого виробу. Перед покупкою обов'язково:

 1. Визначити розміри та форму (обсяг, висоту, ширину, довжину).
 2. Врахувати комунікативні особливості вмісту (для дрібних речей, підручних пристроїв вибирають прозорі ящики з перегородками, щоб одразу бачити необхідний предмет, легко його вийняти).
 3. Для одягу і взуття слід подбати про коробки, що закриваються, однакового розміру, які зручно встануть один на одного.
 4. При виборі виробів в ігрову кімнату віддають перевагу яскравим ящикам різних кольорів і габаритів. Діти легко асоціюють розмір іграшки та коробки (маленькі предмети складаються у маленькі форми). Можна додатково позначити місця зберігання іграшок спеціальними наклейками.
 5. Зовнішній вигляд коробки є важливим при виборі. Навіть у коморах єдиний стиль визначає відчуття порядку, організованості. На кухні за допомогою красивих виробів із пластику можна домогтися акцентованої експозиції, яка є організатором.

контейнери із пластику ідеї

Купуючи систему зберігання окремі ящики, необхідно орієнтуватися на вартість товару. Пластик, картон і тканина – найдешевші матеріали, проте перший є найміцнішим із них. Взагалі, співвідношення споживчих якостей із ціною визначає вибір покупця.

побутові пластикові контейнери фото

Ринок пропонує широкий асортимент пластикових коробок, будь-якого кольору, імітації дерева, плетіння, металу. Враховуючи особливості дизайну приміщення, стилістику, габарити предметів, призначених для зберігання, відповідну вартість, зробити вибір не складе труднощів.

контейнери із пластику варіанти

Сьогодні існує маса екологічно чистих продуктів із високоякісного поліпропілену, а в майбутньому технологія виготовлення дозволить випускати на ринок і біорозкладні продукти. Головне – набувати якісного товару.

контейнери із пластику для речей

ВІДЕО: Як вибрати контейнер для зберігання продуктів.

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар