Найкращий фільтр для води глекового типу

Чиста вода – це запорука вашого здоров'я. Якщо ви користуєтеся водою зі звичайного водопроводу, потрібно потурбуватися про її очищення. Як це зробити ефективно? Зверніть увагу на фільтр глекового типу.

фільтр глечик на столі

Особливості вибору

Виявляється, далеко не всі фільтри, які пропонуються сьогодні, підійдуть вам особисто. Що врахувати під час виборів?

 1. Особливості водопровідної води у місці проживання. У деяких районах потрібно зменшити рівень хлору, в інших зашкалює залізо у складі води. Зрештою, у деяких регіонах потрібно знизити рівень мінералізації. Тому картридж вибирається в залежності від домішок, які містяться у воді.

  фільтр глечик фото

 2. Якість пластику. Дуже важливий аспект, оскільки якщо основний матеріал відповідає нормам, то вода не просто не очиститься, вона стане непридатною для вживання. Якщо у вас все-таки є сумніви щодо якості пластику, уважно огляньте корпус глечика, і виявивши на ньому характерний знак (келих і вилку), можете бути впевнені, що ваша вода в «правильному» фільтрі.

  фільтр глечиків на кухні

 3. Об'єм глека також має значення. Для 1-2 чоловік краще придбати невеликий глечик об'ємом 2 – 2,5 літра, і ви завжди матимете відфільтровану воду. Якщо сім'я велика, то краще, якщо об'єм глечика буде 4 – 5 літри.

  фільтр глечик

 4. Наявність у комплекті модуля, що фільтрує. Звичайно, цей факт не можна назвати визначальним, і все ж, будь-яка фірма, що поважає себе, подбає про те, щоб такий модуль був у наявності. Крім цього, пам'ятайте, що зазвичай купівля глека і модуля окремо коштуватиме вам дорожче, ніж придбання вже готового комплекту.

  фільтр глечик для води

 5. Доступність комплектуючих. З російськими виробниками таке питання не виникне, змінні картриджі більш ніж доступні. Але, вирішивши придбати фільтр-глечик іноземного виробництва, обов'язково уточніть, де можна знайти змінні модулі.

  фільтр глечик

 6. Швидкість фільтрації чи, іншими словами, продуктивність. Цей показник відображає швидкість проходження води через картридж. Стандартна швидкість – 0,3 літри на хвилину. Проте, дорожчі моделі відомих брендів фільтрують воду набагато швидше.

  фільтр глечик для води на столі

 7. Фахівці рекомендують з обережністю ставитись до нових брендів. Справа в тому, що фільтр повинен відповідати певним вимогам, і тільки відомі виробники мають сертифікати якості.

  фільтр глечик білий

 8. Не варто забувати і про додаткові функції. Наприклад, деякі виробники встановлюють індикатори, що дозволяють зрозуміти, що час міняти картридж. Інші вдосконалили кришку глечика, забезпечивши її додатковою кнопкою для зручнішого відкривання. Оцініть і вартість моделі: часто іноземні глеки коштують дорожче за вітчизняні аналоги, і при цьому мало в чому перевершують їх.

  фільтр глечик аквафор

Кращі глекові фільтри

Пропонуємо своєрідний рейтинг популярності фільтрів.

 • Аквафор Лайн.

Фільтр відрізняється цікавим дизайном, комплектується лійками зеленого, синього та червоного кольору. Об'єм вирви 1,8 літра, а сам глечик вміщує 2,8 літра води. Оскільки глечик виготовлений із прозорого харчового пластику, можна побачити кількість відфільтрованої води. Завдяки невеликому об'єму глечик максимально зручний в експлуатації: його можна поставити в дверцята холодильника і підняти без особливих зусиль.

фільтр глечик Аквафор Лайн

Картридж розроблено для очищення води від хлору. Ресурс картриджа становить 170 літрів, а значить, при використанні фільтра для сім'ї з 1-2 осіб, міняти його доведеться приблизно раз на місяць. Якщо сім'я у вас велика, то ресурс скорочується. До складу наповнювача картриджа входить не лише вугілля та смола, а й синтетичні волокна, які захищають вугілля від розмивання. Судячи з відгуків, вода, пропущена через фільтр Аквафор Лайн, не має запаху та осаду.

фільтр глечик аквафор лайн фото

Головні переваги фільтра: доступна ціна, здатність очищати навіть дуже забруднену воду, недорогі змінні касети, помітне покращення смаку води. Говорячи про недоліки, зазвичай згадують те, що ресурсу вистачає ненадовго, швидкість фільтрації невелика, а щоб закрити кришку, потрібно докласти зусилля.

фільтр глечик аквафор фото

фільтр глечик аквафор рожевий

фільтр глечик для кухні аквафор

фільтр глечик аквафор помаранчевий

 • Бар'єр Смарт.

Пластиковий прозорий глечик загальним об'ємом 3,3 літра та об'ємом фільтра 1,5 літра пропонується у шести варіантах: чорному, фісташковому, фіолетовому, зеленому, шоколадному та синьому кольорах. Фільтр оснащений календарем заміни картриджа, тому ви не забудете вчасно його змінити. Глек поєднаний зі стандартними модулями фірми Бар'єр.

фільтр глечик Бар'єр Смарт

До переваг моделі відносять наявність календаря заміни картриджа, стильний дизайн та легкість моделі, а також ергономічну конструкцію. Перевагою вважається і смачна вода, від якої не утворюється накип. Недоліків небагато, але й вони є: кволий пластик і те, що нефільтрована вода потрапляє у глечик.

Бар'єр Смарт фільтр глечик

 • Аквафор ультра.

Загальний об'єм цього фільтра типу глечика всього 2,5 літра, а значить, навіть у наповненому стані він досить легкий і зручний. Його можна наповнювати навіть у раковині із низьким краном. Особливістю цього глекового фільтра є кришка фліп-флопу, яка відкривається великим пальцем руки при утриманні за ручку. Ресурсу знімного картриджа вистачає приблизно на 2-3 місяці експлуатації.

аквафор ультра глечик

Головні «плюси» моделі: відсутність будь-яких виступів дозволяє добре промивати глечик, завдяки ергономічній ручці ємність не вислизає з рук, якісна фільтрація та стильний вигляд. Ну, а до «мінусів» відносять: тендітний пластик і тонкі стінки – глековий фільтр потребує дуже дбайливої експлуатації.

фільтр глечик аквафор ультра

 • Бар'єр Танго.

Ще одна улюблена багатьма модель. Її відрізняє вузький корпус, що дозволяє встановити фільтр у дверцятах холодильника та охолоджувати воду в процесі фільтрації. Однак, як кажуть, є й інший бік медалі – невеликі габарити красномовно свідчать про невеликий об'єм глека: 2,5 літри загальний об'єм та 1,1 літри – об'єм накопичувальної ємності. Саме тому Бар'єр Танго ідеальний лише для 1-2 осіб.

фільтр глечик Бар'єр Танго

Прозорий корпус дозволяє контролювати процес фільтрації і бачити, скільки води вже готове до використання. Головними достоїнствами моделі вважається захист від переливу, швидка фільтрація, гострий носик, міцний пластик. До «мінусів» можна віднести невеликий об'єм і те, що кришка не відкидається, як у більшості моделей, а повністю знімається, що не завжди зручно в повсякденному побуті.

фільтр глечик Бар'єр Танго фото

фільтр глечик Бар'єр Танго

фільтр глечик Бар'єр Танго фото

фільтр глечик Бар'єр Танго

На жаль, з роками якість водопровідної води тільки погіршується і питання придбання фільтра – це вже не забаганка, а необхідність. Проте не варто поспішати. Визначте, який саме фільтр стане найбільш підходящим у вашому випадку, і лише після цього купуйте.

глечик з фільтром для води

ВІДЕО: Огляд фільтрів глечиків для води Аквафор.

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар