Монтаж рулонних штор без свердління

Рулонні штори стають все більш популярними і пов'язано це з повсюдною установкою пластикових вікон. Цінуються за простоту експлуатації, мінімальний догляд та доступну вартість.

популярність рол штор

А чи можна встановити рулонні штори без свердління?

Що таке рулонні штори

Спочатку розберемося з визначеннями. Рулонні штори – це конструкція, що складається зі спеціального полотна та рухомого вала-тримача, за допомогою якого відбувається переміщення штори та її фіксація.

Рулонні та римські штори

Принцип роботи такий самий, як і у випадку з римськими шторами. І система кріплення багатьох моделей не передбачає використання шурупів та перфорації віконної стулки.

римські штори в смужку на кухні

Одна з переваг рулонних штор полягає в тому, що їх можна використовувати і як цілком самостійний аксесуар, і як гармонійне доповнення до звичайних портьєрів.

Рулонні штори

Завдяки цим ефектним полотнам ви зможете захистити дорогі штори від вигоряння та попадання пилу.

римські штори на кухню

Ну, а те, що рулонні моделі зможуть доповнити практично будь-який інтер'єр – сьогодні не викликає сумнівів, багатий асортимент фактур та кольорів гарантує гідний вибір навіть найвибагливішому споживачеві.

Рулонні штори вписуються

Кольорові та однотонні, щільні та не дуже – своя модель знайдеться для кожного. Нарешті, полотно може бути напівпрозорим або надійно захищати від потоку сонячних променів.

Такі штори

Практична особливість: полотна у кріпленнях можуть змінюватись. Наприклад, у літній час ви використовуєте щільніші тканини, а на зимовий мало сонячний період – легші та прозоріші.

Рулонні штори

Також, деякі в залежності від пори року воліють змінювати і забарвлення: спокійні тони на весну та літо, а яскраві відтінки для похмурої осені та зими. Таким чином, рулонна штора перестає бути просто предметом інтер'єру та стає повноцінним декоративним елементом, здатним підняти настрій та створити сприятливу атмосферу.

особливостями таких штор

Ще одна безперечна перевага – компактність. Рольштора кріпиться безпосередньо до склопакета. І завдяки безпосередній близькості до скла, відбувається максимальний захист від світла та тепла. Навіть у кімнаті, що виходить на сонячну сторону, з такими шторами не буває надто спекотно.

штори рулонні блакитні

штори рулонні оранд

штори рулонні метелики

штори рулонні

штори рол

Як прикріпити без свердління

Рулонні штори, які можна прикріпити до віконного отвору без свердління, можуть бути двох видів:

  • Мініролети;
  • Касетні.

Установка рулонних касетних

Найдоступніші, і, мабуть, саме тому найпоширеніші – це міні рольштори. Вони дуже прості в експлуатації. Їхня особливість – це відкритий вал і полотно, яке розтягується по віконному отвору.

конструкціях такого типу

А для того, щоб не було провисання, для фіксації використовують невеликі пристрої, магніти, наприклад. Касетні конструкції також досить практичні. У зібраному вигляді полотно надійно захищене від пилу та впливу сонячних променів.

конструкцію рулонної штори

Такі штори тривалий час зберігають свій первісний вигляд. Виробники сьогодні пропонують широкий асортимент кольорів коробів, завдяки чому є можливість вибрати модель, що точно підходить для вашого інтер'єру.

касетні штори

Касетні рольштори практично доповнять і глухі, і вікна, що відкриваються. Конструкція зовсім не заважає руху стулок.

Особливості монтажу

Відзначимо найпоширеніші способи кріплення рольштору на пластикові вікна без свердління:

  1. На гачках;
  2. На будівельному скотчі.

монтажу штор

У першому випадку рольштора фіксується на вікні за допомогою клейової прокладки. Важливо уважно вибирати конструкцію, тому що, якщо модель буде неякісною, то вона може заважати відкриванню та закриванню стулок, або постійно самостійно демонтуватися, без вашої на те згоди.

скотч або клей

Другий варіант – спеціальний скотч. Якщо вам здається таке кріплення не дуже надійним, можна додатково скористатися клейовим складом. Важливо: перш ніж купувати рольштори, уважно зробіть вимірювання вікна.

штора рулонна

штора рулонна оранж

штора рулонна біла

штора рулонна світлі

Якщо у пластиковій конструкції є прямі штапики, то штора повинна займати всю відстань від однієї до іншої. Якщо проріз фігурний, то розмір штори визначається максимальним розміром між штапиками. У будь-якому випадку габарити повинні вимірюватися до міліметра, в жодному разі не округляйте!

кріпити рулонні штори

Таке «спрощення» зіграє з вами злий жарт у процесі встановлення.

І ще одна порада: уважно вивчайте інструкцію. До кожного виробу є докладні рекомендації. Навіть якщо вам здається, що “все зрозуміло”, і “по-іншому і не вийде”, не поспішайте з висновками.

Рулонні касетні штори

Пластикові вікна – це невід'ємна частина будь-якого інтер'єру. А для того, щоб їх використання було максимально практичним та зручним, скористайтесь рулонними шторами, прикріпивши їх до віконного отвору без свердління.

штори рулонні фіолет

Тоді в разі потреби ви легко зможете демонтувати конструкцію, і замінити її на іншу.

Відео: встановлення рулонної штори

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар