Мішки для прання білизни в пральній машині

Мішок для прання є спеціальним чохолом для делікатного прання. Він захищає речі від розтягування, звалювання ворсу, втрати форми. Існує велика кількість різновидів сіток із різних матеріалів. Вибір залежить від типу тканин, переваг.

мішок для прання

Прання в пральній машинці не завжди безпечне для речей. Провертання кілька сотень разів у барабані призводить до втрати первісного вигляду, форми. Укладання в міцний мішок допоможе уникнути негативних наслідків. Сітка забезпечує додатковий шар захисту, речі зберігають первісний зовнішній вигляд після кількох сотень циклів прання.

мішок для прання білизни

Переваги використання чохла:

 • захист від втрати форми, витягування, що дуже важливо при пранні трикотажу, тонких мереживних тканин, бюстгальтерів, штор, в'язаного одягу;
 • відсутність необхідності пошуку дрібних речей по барабану;
 • можливість вибору чохла для конкретних типів тканин, взуття;
 • запобігання налипанню речей на скло, гумовий ущільнювач;
 • економія коштів на купівлю нового одягу, замість старої, що прийшла в непридатність;
 • запобігання пошкодженням барабана – жорсткі фракції на кишенях можуть призвести до утворення подряпин, великі предмети ушкоджують деталі пристрою.
 • Сьогодні дуже часто зустрічається одяг, сильно прикрашений намистинами, паєтками, стразами, вишивкою. Весь декор у процесі обертання в барабані може відірватися, внаслідок чого одяг втрачає привабливість. Вона стає непридатною для носіння, перетворюється на домашнє користування.
 • Раніше багато речей було прийнято прати на руках. Цей спосіб дозволяв не втратити раніше красиву модну річ. Спеціальні пакети дозволяють сьогодні прати одяг у машині без побоювань для її збереження.

мішок сітка для прання

мішок сітка для прання фото

мішок сітка для прання ідеї

мішок сітка для прання фото ідеї

Які речі підлягають пранню в мішках:

 1. Жіноча білизна – делікатне прання в чохлах дозволяє зберегти цілісність мереживних речей. Використання чохлів дозволяє зберегти цілісність білизни ручної роботи.
 2. Колготки-вважаються найуразливішим предметом гардеробу. Вони часто чіпляються за інші речі, тому рвуться, стають непридатними.
 3. В'язані речі, трикотаж – застосування чохла дозволяє запобігти витягуванню і втраті форми, а також пошкодженню волокон.
 4. Пуховики та куртки – відпрання великих речей може призвести до проблем через тверду фурнітуру (гудзики, кнопки, замки, інші аксесуари).
 5. Взуття — мішок захищає машину від твердих частин та взуття, яке також може бути досить твердим.

мішок для прання взуття

Різновиди мішків

У магазинах представлений великий вибір чохлів для прання. Існує кілька класифікацій. За матеріалом виготовлення всі мішки діляться на поліестерові та нейлонові.

мішки для прання

Основними перевагами тканин вважаються довговічність, міцність, легкість, стійкість до розтягувань, пошкоджень, вологи, бруду, дії миючих засобів. Матеріали не потребують спеціального догляду. Вони піддаються пранню, не линяють, швидко сохнуть, не піддаються цвілі. Поліестер та нейлон часто електризуються, що слід враховувати.

мішок для прання фото

Інші класифікації

За структурою пакети для прання білизни у машині діляться на сітчасті чи щільні з отворами. Розміри осередків відрізняються, все залежить від того, для прання яких речей використовується сітка.

мішки для прання фото

 1. Форма мішка також відрізняється, вона може бути виконана у формі кола, прямокутника, квадрата. Об'ємні моделі випускаються у вигляді призми, куба, сфери, циліндра. Спеціальні каркасні вставки забезпечують жорсткість.
 2. Розміри чохлів також різні. У продажу представлені маленькі мішечки та великі сітки, в яких розміститься навіть пальто. Місткість вимірюється в кілограмах білизни, які можуть поміститися в мішок.
 3. За способом закривання – мішки для білизни закриваються на блискавку або спеціальний шнур із фіксатором.
 4. На вигляд речі — зручність полягає у можливості вибору мішка під конкретну річ.
 5. За брендом та вартістю.

сітка мішок для прання

сітка мішок для прання фото

сітка мішок для прання ідеї

сітка мішок для прання фото ідеї

Важливо: Переплачувати за сітку для прання білизни в пральній машині не рекомендується, якість виробів різних брендів приблизно однакова. Купівля чохла за вигідною ціною допоможе вирішити питання.

мішок для прання одягу

Як користуватися мішком для прання

Ефективність прання у спеціальному мішку досягається лише за умови правильного використання виробу. Перед завантаженням рекомендується перевірити чохол на отвори. При виявленні від використання мішка слід відмовитися.

як виглядає мішок для прання

Сушіння після прання повинно проводитися окремо, зберігати річ слід лише у застебнутому вигляді. Обов'язковою умовою вважається вільне переміщення речей у чохлі, вони не повинні скочуватися в одну велику грудку. Тільки при дотриманні цієї умови прання буде ефективним. За відсутності вільного місця пранню піддається набитий мішок для білизни, а не його вміст.

мішки для прання одягу

Підбір розмірів чохла також відіграє роль. Він повинен відповідати середній кількості речей, які піддаються пранню за один цикл. Товстий светр не рекомендується поміщати в невелику сітку, ефективність прання в цьому випадку не досягається. Перед завантаженням рекомендується перевірити надійність замка або зав'язаного шнурка. Це допоможе запобігти розкриванню пакета, після чого весь вміст вивалюється в барабан.

прання в мішку

Важливо: Миючий засіб заборонено вливати в мішечок з одягом. Це може нашкодити тканинам, миючий засіб не вимивається навіть при інтенсивному полосканні. Порошок слід засипати у спеціальний відсік у пральній машині.

порошок у пральній машині

Чохол для взуття найчастіше призначений для прання однієї пари. Резервуар розділений посередині сітчастою перегородкою. При миття взуття рекомендується віддавати перевагу рідким миючим засобам, рекомендується встановлювати делікатний режим прання.

прання взуття в мішку

Де можна купити

Чохли для прання речей продаються у магазинах побутової техніки, інтернет-магазинах. У каталозі в інтернеті представлений великий вибір товарів для різних цілей.

мішок для прання купити

Чим можна замінити

Іноді виникають складнощі з вибором та покупкою мішка для прання. У разі завжди можна знайти вихід. Як захисний чохл можуть застосовуватися старі наволочки, які є в кожному будинку. Матеріали повинні бути натуральними, що не линяють. Ідеальними вважаються розміри 50х50 см.

наволочка мішок для прання

Мішок можна також пошити своїми руками на швейній машинці. Для цього ідеально підходить міцна натуральна тканина світлих тонів. Обов'язковим елементом вважається блискавка-застібка або простір для просування шнура.

мішок для прання своїми руками

Перед пранням рекомендується перевірити стійкість фарби тканини. Для цього потрібно протерти вологим тампоном поверхню матеріалу. Фарбування свідчить про те, що взуття під час прання також забарвиться.

яскраві мішки для прання

У спортивних магазинах часто в комплект до взуття входить чохол для носіння кросівок. Він призначений для зручності перенесення взуття на тренуваннях. При необхідності аксесуар може використовуватися також як чохл для прання.

для прання кросівок використовують спеціальний мішок

Відео: особливості та переваги мішків для прання

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар