Лист коханому чоловікові

Лист коханому чоловікові

Ваш коханий поїхав далеко? Ви за ним так сумуєте, що не знаходите собі місце? Вам так хочеться розповісти про почуття, і про те, що відбувається зараз із вашою душею? Напишіть листа своєму єдиному! Читаючи ваш лист, у нього з’явиться велике бажання якнайшвидше примчатись до вас і ніколи не розлучатися з вами.

Подаруйте коханому листа, в якому ніжні слова перетворяться на ніжні рядки з добрим і ніжним змістом, з любов’ю та повагою, з веселкою почуттів та емоцій…

Як написати любовний лист чоловікові, щоб він заплакав

Як написати листа чоловікові

Жінки чудово грають на почуттях, а справжні майстрині зможуть зворушити чоловіка навіть за допомогою звичайного листа.

Якщо ваша мета – викликати у чоловіка біль, жаль чи злість, цю витівку краще залишити. Ніхто не знає, яких наслідків можуть призвести подібні почуття. А якщо ваша мета – зворушити обранця, викликати у нього сльози радості та розчулення, вам потрібно знати кілька прийомів:

  • Нехай ваші слова будуть щирими. Фальшивими фразами нікого не проймеш, намагайтеся говорити від душі, не прикрашайте і не давіть на жалість.
  • Згадайте найкращі спільні моменти. До таких моментів належать народження дітей, перший поцілунок, ваша перша зустріч. Беріть ностальгією – нагадайте, що дбайливо зберігайте квитки з вашого першого походу в кіно, розкажіть, як переживали на першому побаченні. Якщо у вас вже є діти, скажіть чоловікові, що щасливі мати поряд такого чоловіка та прекрасного батька.
  • Повідомте важливу новину. Якщо вам надійшла пропозиція про заміжжя, дати відповідь на нього ви можете у листі. Те саме стосується і вагітності – у листі коханому ви можете повідомити, що скоро станете батьками. Найкращий рецепт зворушливого листа – щирість, без напускної жалості. Говоріть відкрито про свої почуття, не бійтеся бути чесною, і такий лист точно зворушить вашого обранця.

Якщо коханий далеко, і ви сумуєте, слова самі виплескуватимуться на папір. Вам лише треба взяти ручку і почати.

Як написати гарний лист коханому чоловікові?

Ось кілька прикладів для натхнення:

Мені так холодно без тебе. Так порожньо в кімнаті… І я ненавиджу постіль та кімнату, бо ти не поряд зараз. Не можу сказати, що я ненавиджу весь світ, тому що в ньому є багато чого доброго та світлого. Але ти — найдорожчий і всього. Дорожче. Ти ж знаєш про це. Я не можу не плакати. Ми дуже давно не бачилися з тобою. Вічність! Скоріше б ця вічність закінчилася.

Я пам’ятаю смак твоїх ніжних губ… Вони так казково пестили моє тіло. Я ніколи не забуду кожної секунди, проведеної з тобою. Вона прекрасна, як усі наші ночі. Дякую тобі за те, що ти зі мною. Так, ти поряд, незважаючи на відстань. Я бачу твої очі, коли заплющую свої. Вони такі прекрасні, такі чарівні.

Ти завжди поруч… Ти — у моєму серці, у моїй душі, у моїх снах, у моїх думках, у моїй свідомості, у моєму житті. Мені погано без тебе, сумно, нудно, сумно. Повертайся скоріше. Мені так тебе не вистачає…

Ти зараз далеко, але для мене ти поряд: у моєму серці, у душі та думках. Я шалено сумую і ні про що не можу думати. Але треба жити в розлуці, і я намагаюся бути веселою, чекаючи на тебе. Не завжди мені це вдається, вечорами, прийшовши додому, я дозволяю собі сумувати, давати волю емоціям. З нетерпінням чекаю на твого повернення, думки про це гріють мене щодня.

Коханий, мені тебе не вистачає. Я зустрічаю світанок з думками про тебе і згадую, як добре нам було разом. Повертайся швидше, і я більше не відпущу тебе ніколи.

Пробач мені, але не можу не сумувати далеко від тебе. Раніше я не цінувала так сильно час, проведений з тобою, але зараз відчула, як тяжко одній. Пам’ятаю кожну секунду поряд. Чекаю і сумую. Так, багато справ та турбот, але думки в голові тільки про тебе, як ти там, чи все добре? Дай себе знати.

Кожні 5 хвилин дивлюся на телефон і чекаю на твого дзвінка, адже я не можу без тебе так довго. Куди не піду, чим не займуся, завжди перед очима твоє обличчя, ямочки на щоках, ти так чарівно посміхаєшся і так смішно злишся. Подзвони мені швидше і повертайся швидше.

Перебуваючи на відстані, треба підтримувати один одного теплими словами, постійно нагадувати про кохання, щоб була впевненість, що все, як і раніше.

Зворушливе визнання хлопцю

Зворушливий до сліз лист хлопцеві

Часто сказати прямо про почуття буває важко, а написати набагато легше:

Любий, пишу тобі, бо словами розповісти не наважуюсь. Ти став не просто людиною в моєму житті, ти став самим життям. Я почуваюся окриленою поряд і спустошеною, коли залишаюся одна. Люблю тебе.

Я не знаю, навіщо я це пишу, мабуть, не вистачає сміливості прямо сказати. Але розумію, приховувати далі не можна. Раніше я не могла уявити, що ти станеш для мене більше, ніж другом, але трапилося саме так.

Боюся вимовляти гучні слова, знаю, що це несподівано, але мовчати далі немає сенсу. Незалежно від твого рішення, говорю тобі про своє кохання. Мрію про реакцію у відповідь, але не поспішаю, адже все «як снігова грудка на голову». Справжня любов не вимагає взаємності і, якщо не вважаєш за потрібне відповідати на неї, буду вдячна за чесність у цьому випадку. Люблю та сподіваюся.

Звісно, важко радити у такій справі, як і що написати. Але наважившись зізнатися, не соромтеся говорити все прямо, відверто.

Лист коханому своїми словами

Лист коханому своїми словами

Дорога моя людина! Так, саме так хочеться тебе називати. Знаю, що це несподівано, але почуття переповнюють мене. Ти став не просто близьким, я розумію, що чекала на тебе. Дочекавшись, сміливо можу заявити, що люблю. Не боюся так відверто говорити навіть, якщо не відповіси взаємністю. Адже ті, кого ми любимо, не стають нашою власністю, просто знай про це.

Ти далеко, а я, залишившись тут одна, зрозуміла, що ти значиш для мене. Раніше ми жили і не надавали цьому значення, сірі звичайні дні пропливали один за одним, у турботах і метушні. Але по-справжньому цінувати друг друга почнемо тільки зараз, після довгої розлуки. Я щодня лягаю в ліжко, уявляю, як побіжу зустрічати тебе і які слова говоритиму. А найважливіше – більше ніколи не відпущу так надовго.

Любий, дякую, що прикрасив моє життя. Тільки ти зміг зробити її справді щасливою. Люблю тебе, коли ти злишся і смієшся і для мене не важливо, який у тебе настрій, я завжди зможу розвіяти твої печалі. Ти найчудовіша людина, де б не була, щоб не сталося, хочу бути поруч.

Слова визнання та подяки іноді мають говорити всі люди близьким та рідним. Не важливо, в усній формі чи письмовій, головне — донести суть.

Красиві листи коханому чоловікові

Красиві листи коханому чоловікові

Не думала, що таке буває. У моєму серці зараз лише ти. Навіть і не думала, що без тебе я, виявляється, не була щасливою. У мене начебто все було добре. Хоча… Завжди було почуття, що чогось не вистачає. Тепер знаю, що мені не вистачало тебе. Кожну мить поруч із тобою доводить мені це. З тобою я по-справжньому щаслива. З тобою світ став іншим. І тепер мені стало зрозуміло, що всі мої мрії здійсненні. Зі мною, щоправда, нелегко. Вибач, якщо колись тебе образила. Я тільки зараз вчуся цінувати почуття. І тільки завдяки тобі, завдяки твоїм чуйному ставленню до мене. Ти мені потрібен. Я тільки твоя.

Прокидаючись щоранку, я думаю про тебе. Перед сном усі мої думки теж про тебе. І навіть уві сні я думаю про тебе. Ти в кожній моїй думці. Щоразу я думаю, що сильніше любити вже неможливо, але з кожним днем мої почуття до тебе сильніші й сильніші. Мене просто розпирає від любові до тебе. Дякую тобі, що ти є в моєму житті.

Ми бачимося з тобою кілька разів на день. Але щоразу я закохаюся в тебе знову і знову. Відчуваю твоє дихання, і всі неприємності забуваються. Твої обійми зігрівають мені душу. Твоя турбота дає мені відчуття захищеності. Ти так багато робиш для мене. Ти так багато важиш для мене. Я щаслива поряд із тобою.

Я пам’ятаю кожну мить, проведену з тобою. Я щаслива, що одного разу звернула увагу на тебе. Ти – той чоловік, з яким я відчула себе жінкою. Виявляється, я ніжна і ласкава, ранима і відверта, весела і потребує піклування, чого раніше за собою не помічала. З тобою я почуваюся маленькою дівчинкою, і мені хочеться залишатися безтурботною дитиною. Тобі я довіряю себе. А я зроблю все, щоб тобі було добре поряд зі мною.

Зі мною щось відбувається… Такого ще ніколи не було. Я приймаю тебе у своє життя. Приймаю повністю, таким, яким ти є, будь-якого тебе. Дякую за те, що ти справжній чоловік, а я поряд з тобою стаю справжньою жінкою. Дякую тобі за те, що я люблю тебе. Дякую за те, що ми разом. Дякую за те, що щаслива з тобою. І я хочу, щоб ти знав — я готова змінюватись заради тебе, я дуже дорожу нашими стосунками, я вчуся бути такою, яка тобі потрібна.

Короткі записки-визнання коханому

Короткі листи-визнання коханому хлопцю

Такі записки можна підкинути сусідові, однокласнику, колезі, коли не хочеться довго міркувати, а лише донести основний зміст:

Гарно говорити не вмію — знай, що поряд дівчина, яка ти небайдужа.

Я маю кілька слів, які рвуться з мене — я тебе люблю.

Зустрічі з тобою чекаю, як дива. Сама не очікувала, що так серйозно закохаюся.

Скажи мені, з тобою таке траплялося, бачиш людину і розумієш, що це твоя людина? Зі мною таке сталося днями, коли я тебе побачила.

Я й сама повірити не можу, але так вийшло, що без тебе мені сумно та самотньо. Коли ж ти поряд, щастя переповнює мене.

Я так чекаю на зустріч, і сама дивуюся — невже я закохалася. Мабуть так і є, недарма мене до тебе тягне як магнітом.

Я люблю тебе… І саме ці слова я готова повторювати тобі постійно. Хочеш? Я випишу ними все своє тіло?

Я божеволіє від тебе. І часом повірити не можу, що я гідна такого щастя, як ти. А ти що, і не здогадувався, що можеш бути чиїмось щастям? Ти можеш все… Ти – мій ідеал. У тебе немає недоліків.

Хочеш, я розстелю розкішним килимом, все небо під твої ноги? Хочеш, я зроблю землю твою? Знаю: тобі цього не потрібне. Я вірю, що тобі потрібна. Я в тобі ні на мить і не думала сумніватися. Адже стосунки — це «солодкість довіри». Я завжди вірила тобі, і завжди віритиму.

Пробач за ревнощі: я боюся, що тебе в мене відведуть. Вибач за грубість: я — чортеня з зовнішністю ангелочка. Вибач за правду: вона гірка, але дихає чистою совістю. Вибач за нерозуміння: воно буває у всіх…

Я бачу тебе навіть на долоні, тому що, на неї, я частенько кладу твою фотографію, щоб увібрати твій образ очима, поглядами та душею. Я хочу пожвавити твою фотографію… Пробач, я не можу сказати інакше. Мені тебе не вистачає…

Ти — моя найдорожча людина. Я відчуваю, як важко проповзають дні в розлуці з тобою. Хто вигадав усі ці відстані? Невже ті, хто їх написав, ніколи не відчували справжнього кохання?

WowCracy
Додати коментар