Легко та просто прибираємо подряпини з екрану телефону

Смартфон, куплений у магазині, завжди сяє чистотою та свіжістю. Через кілька тижнів, поверхня дисплея починає втрачати первозданний вигляд, набуваючи тьмяного, затертого вигляду. Ідеальна глянсова поверхня поступається місцем для появи тріщин павутини. І навіть акуратне ставлення до мобільного пристрою не зробить цей процес оборотним.

подряпини на телефоні

Ми пропонуємо близько десяти способів, що допомагають повернути колишній блиск смартфону без відвідування сервісного центру та заміни екрану. Обговорюємо як забрати подряпини з екрана телефону.

подряпини на айфоні

Чи можна забрати подряпини з екрана телефону

Новий смартфон завжди приковує погляд своїм виглядом. Наприкінці, все одно стає питання рубом: як позбутися подряпин на екрані телефону? Є кілька професійних штучок, які допоможуть повернути первозданний вигляд та блиск пристрою. Представлені поради та засоби підходять для всіх моделей телефонів та марок.

подряпини на телефоні фото

Поява тріщин і сколів відбувається внаслідок ударів та падінь, а також інших механічних пошкоджень. Мікроподряпини та потертості характерні для більш банальних ситуацій, наприклад, це може статися, якщо телефон постійно носити в кишені з дрібницею чи ключами. Навіть наявність чохла не убезпечить сенсор на всі 100%, тому що пил, бруд та дрібні частинки все одно потрапляють і псують поверхню глянцю.

як видалити подряпини з екрану смартфона

Коли тріщина невеликого розміру, її можна замазати прозорим клеєм або замаскувати якоюсь прозорою наклейкою. Для виключення її подальшого розходження на основі скла, можна наклеїти захисну плівку. Але це не дає гарантії, що з часом тріщина не виявлятиметься. Тому ми пропонуємо ознайомитися з діями, які перевірені майстрами та часом.

розбитий екран телефону

Полірування скла телефону від подряпин

До просунутих речовин, які значно відрізняються від “доморощених” методик відносяться полірувальні професійні покриття. Сенсорний екран із розтріскуваннями на пластиковому захисному склі та дисплеї, вимагає втручання олеофобних консистенцій.

як видалити подряпини з екрану смартфона.

Полірування екрану телефону від подряпин з наступним шліфуванням дозволить прибрати всі шорсткості, і зробити навіть найглибші подряпини невидимими. Продукти реалізуються у вигляді спрею чи пасти. У продаж також вийшли спецсерветки з готовим засобом для затирання сенсора.

полірувальна паста

полірувальна паста фото

полірувальна паста ідеї фото

полірувальна паста фото ідеї

Як прибрати глибокі подряпини

Успішний результат і видимий ефект глянцю досягається за допомогою застосування засобу згідно з заявленою інструкцією. Наприклад, автомобільна поліроль – ідеальний варіант. Особливо цінуються бренди Turtle Wax, Swirl Remover та 3M Scratch. Для рятування телефону від пошкоджень потрібно:

 • нанести поліроль на ватяний диск;
 • протягом десяти хвилин втирати рідину у скло;
 • якщо тріщини залишаються видимими, продовжити втирання доти,
 • поки результат стане задовільним.

як видалити подряпини з екрану смартфона ідеї

Засіб від подряпин

Крім вищезгаданого полірування та механічного втирання, є більш сучасні рішення, прикладом хімічні суміші. Їхній вплив проявляється на молекулярному рівні. До складу входить основна діюча речовина, так звана ювелірна пудра – оксид церію.

оксид церію

Полірувальний порошок є ідеальним для проведення полірування подряпин і обробки екрану смартфона для досягнення глянсового ефекту. Дія хімзасобів проявляється м'яко, не ушкоджуючи поверхню екрана.

як видалити подряпини з екрану смартфона ідеї фото

Сода з водою

Паста із харчової соди звучить дещо несподівано. Але, підходить для видалення ефекту “затертого пластику”. Правильний порядок дій, що дозволяє замаскувати захисний екран:

 • Пропорція 2:1. Сода і вода поєднується в невеликій ємності.
 • Утворюється однорідна паста без згустків.

сода з водою

Наноситься паста на чисту м'яку тканину, легенько протирається екран круговими рухами. Видалення суміші, що залишилася, проводиться злегка зволоженою тканиною.

Зубна паста

Зубна паста — засіб, який має кожен.

як видалити подряпини на телефоні

Зверніть увагу! Для позбавлення від подряпин і затирання скла потрібно використовувати виключно звичайну класичну пасту, забороняється затирання гелевою консистенцією.

Інструкція усунення мікроподряпин:

 • Візьміть ватяний тампон або чисту, м'яку тканину, на якій немає ворсинок. Підійде мікрофібра.
 • Нанесіть невеликий потік пасти на тампон.
 • Втираючи пасту круговими рухами, рухайтеся до місця екрану, де видніються тріщини.
 • Після втирання протирається дисплей вологою тканиною. Ця дія забере зайву пасту.

як видалити подряпини з екрану смартфона зубною пастою фото

Паста ГОІ

Паста Державного Оптичного Інституту – спеціально розроблений полірувальний засіб, що підходить для обробки оптичної поверхні і скла. Спочатку її сфера застосування була обмежена поліруванням об'єктивів. На сьогодні призначення значно розширене.

паста гої

Порядок застосування досить простий:

 • Візьміть замшу/ватний диск. Нанесіть на неї пасту ГОІ у малій кількості.
 • Крапніть точково машинне масло на дисплей смартфона.
 • По всій поверхні екрана розітріть речовину.
 • Через 5 хвилин протріть сенсор смартфона чистою, сухою мікрофіброю.

Описані вище методи — це обмеження діючих коштів. Є також суміші, що зарекомендували себе:

 • Displex Сучасна розробка за інноваційною технологією. Вимагає використання світлої тканини. Запакована у зручний тюбик з вузьким носиком. Це дозволяє зробити процес швидшим та безпечнішим. При цьому засіб наноситься точково. Береться тканина, втирається в екран доти, доки на ній не з'являться темні плями. На цьому шліфування завершується.
 • Абразивний засіб До цього підвиду смартфонних полірувальників належать пасти та суміші, до складу яких входить абразив. Частинки наносяться повстяним колом з використанням шліфувальної машини. ГОІ також підійде для цього, можна застосовувати алмазні пасти.

як видалити подряпини з екрану смартфона фото ідеї

Правильна підготовка гаджета до процедури – запорука успішного ефекту. Для цього потрібно вимкнути телефон від живлення та повністю його вимкнути. Протерти екран від пилу. Всі частини корпусу, які мають відкриті роз'єми, потрібно заклеїти скотчем, щоб запобігти потраплянню рідини всередину.

підготовка телефону

Самостійна робота

Конкретної відповіді про безпеку та доцільність самостійної роботи немає. Якість і результат безпосередньо залежить від того, в якому стані знаходиться телефон, які типи пошкоджень на екрані, а також від їх числа. Це питання — відповідальна справа, яка потребує вмілого підходу та спритності рук.

як видалити подряпини з екрану смартфона своїми руками

Як можна уникнути проблем із потертістю

Відразу після покупки телефону, рекомендуємо, наносити захисне скло або плівку. Цей бар'єр дозволить назавжди вирішити проблему “цегляної поверхні” телефону та у будь-який момент повернути йому початкову естетику.

захисне скло для телефону

захисне скло для телефону фото

захисне скло для телефону ідеї

захисне скло для телефону фото ідеї

Ми розглянули методи, що діють, що допомагають прибрати подряпини з екрана телефону. Потрібно розуміти, що народні засоби підійдуть для власника недорогих пристроїв, де якість скла значно гірша за сучасні новинки.

як видалити подряпини з екрану смартфона вдома

Відео: 5 способів прибрати подряпини з телефону

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар