Кисневий відбілювач для білизни

Будь-яка річ, навіть якщо її добре доглядати, після частого використання втрачає початковий вигляд і білий колір. Але сучасна продукція легко повертає колишню свіжість виробу.

Кисневий відбілювач

Зручна рідка та порошкоподібна форма випуску завжди виручить. Як і будь-яка продукція, засіб має плюси та мінуси.

Плюси кисневого відбілювача

Сьогодні кожна господиня воліє використовувати замість агресивного хлорвмісного засобу для виведення плям кисневмісний відбілювач. Третя частина засобу складається з білого порошкоподібного перкарбонату натрію. Активна речовина викликає реакцію поверхневого окиснення.

у професійних пралень

Це сприяє ефективному видаленню слідів бруду та відбілюванню.
Плюси засобу:

 • основна речовина – активний кисень;
 • невисока температура активації процесу відбілювання (близько 30 ° С);
 • безпеку компонентів дозволяє використовувати для дитячих виробів;
 • має антисептичний ефект;
 • миттєво розчиняється в рідині та не залишає розлучень на речах;
 • не руйнує тканинну структуру, не вимиває колір;

еко продукти

Також продукт не завдає шкоди екології. При розкладанні діючої речовини виділяються продукти, які забруднюють довкілля.

Як використовувати відбілювач

Кожен, користуючись відбілювачем, очікує отримати гарний ефект. Але якщо не дотримуватись основних рекомендацій, то очікуваного результату не досягти.

відбілити речі

Прості правила допоможуть відпрати будь-яку річ. Після основних рекомендацій можна насолоджуватися ідеальною чистотою.

Ручне прання

Якщо світлого одягу недостатньо для повноцінного прання в машині або є речі, які потребують делікатного догляду, виручить прання. Зазвичай, інформація про тип прання для кожного виробу вказана на ярлику. Попередня підготовка очистить речі від забруднень і плям безпосередньо перед відбілюванням. Ємність для прання можна використовувати також для відбілювання.

прати вручну

Отже, готуємо необхідну концентрацію. Для цього замішуємо потрібний розчин окремої ємності. Правильна пропорція становить одну частину кошти на 30 частин води. Наприклад, таке співвідношення дорівнює половині склянки кошти на 3-4 літри води (100 мл відбілювача на 3 літри води).

відбілити

Не забувайте про температурні показники. Пам'ятайте, що засіб починає інтенсивну дію у теплій воді. Тому залийте рідиною відкладене прання. Нехай речі просочаться 30 хвилин. Після цього добре прополощіть і дайте одягу висохнути.

Важливо! Кисневий відбілювач потрібно попередньо розчинити в ємності, а потім помістити виріб.

усунути трудновиводимые плями

Наприклад, на вашій улюбленій блузці з'явилася звичайна пляма. Це може бути їжа, будь-яка біологічна рідина чи фарба. Для видалення такого забруднення знадобиться господарське мило.

засоби для прання

Помийте виріб спочатку вручну. Якщо такий спосіб не допоможе, то доведеться використовувати відбілювач та машинне прання.

Машинне прання

Хтось хоч раз стикався з відбілюванням білизни вручну, скаже, що це досить трудомісткий процес. Він витратний за часом та силами. Але все полегшує розумна помічниця, в якій передбачено різні режими прання. Тут назріває питання, як використовувати відбілювач при такому типі прання, щоб отримати бажаний результат?

Якщо використовувати стандартний режим, то не факт, що ви отримаєте білі речі. Тому обов'язково подивіться інструкцію, яка додається до розумної техніки. У стандартних моделях є кілька відсіків для будь-якого засобу. Рідкий відбілювач заливається у спеціальний дозатор, не призначений для основного порошку.

миючого засобу

Потрапивши з дозатора в барабан, кисневі відбілювачі для білизни швидко розчиняються у воді та однаково розподіляються за речами. Перед зануренням одягу в машинку рекомендується заздалегідь видалити всі забруднення. Огляньте шви, чи немає на них пилу, що скупчився. Це захистить виріб від зайвих плям.

Концентрований засіб

Зверніть увагу! У продажу можна знайти спеціальні порошки з відбілювачами, які рекомендується використовувати у 90% випадків.

Повернути виробу початкову білизну допоможе функція попереднього замочування. Сучасні моделі оснащені такою корисною опцією. При відбілюванні в машині не змішуйте біле з кольоровим.

Сортуйте білизну

В іншому випадку всі зусилля будуть марними. Використовуючи техніку, прання не забере багато часу. А розумна техніка допоможе повернути первісний вигляд будь-якої речі.

Як правильно використовувати

При відбілюванні важливо дотримуватися правильних пропорцій засобу. Вони наведені на інструкції до упаковки. Так як концентрація у кожного виробника різна, тому інформація допоможе правильно розрахувати потрібну кількість. Кисневий відбілювач застосовується за будь-якої температури і будь-якого режиму прання.

білизну речам

Спробуйте додати трохи білизни до звичного порошку. Вона посилить дію миючої речовини. Не рекомендується змішувати кілька видів відбілювача під час прання або попереднього замочування білизни. Для всіх видів матеріалу підходить лише кисневий.

Ідеальний відбілювач

Заборонено його використовувати для відбілювання виробів із шовку, вовни, шкіри. Також будьте обережні з речами, де є дерев'яні гудзики або інші дерев'яні елементи.

Який відбілювач найкращий

При покупці побутової хімії великий асортимент змушує вагатися. Щоб вловити основний принцип якісного відбілювача, потрібно знати всі особливості кожного типу.

Хлорвмісні засоби

Більшість господарок упевнена, що хлорка єдиний перевірений засіб для відбілювання. Плюси таких відбілювачів:

 • ефективно навіть у воді кімнатної температури;
 • бореться з жовтизною та сірістю матеріалу;
 • доступна ціна;
 • простота та зручність використання;
 • дезінфекційний ефект.

Білизна

Багато хто використовує засіб не тільки для відбілювання речей. Воно також ефективне при обробці будь-яких поверхонь. Кахельна плитка та сантехніка в будинку сяятиме від чистоти.

Додаткова інформація! Перший побутовий відбілювач на основі хлору було випущено американською компанією Clorox у 1922 році.

Хлорна речовина має достатню кількість мінусів. Для початку варто сказати про агресивність щодо матеріалу. Вони активно використовуються для білих виробів із натуральних тканин. Якщо використовувати хлор, то волокна тканини швидко втрачають властивості. Це призводить до жовтизні і порушення структури виробу, відповідно, така річ стоншується, а потім зовсім рветься.

білизна від плісняви

Важливо! Відбілювач із хлору не варто використовувати для виробів із шовку, вовни та синтетичних матеріалів. Також вони не рекомендується прати з ним кольоровий та темний одяг.

Токсичний запах хлору неприємний і виділяє отруйні пари. Велика концентрація шкідлива і може спричинити навіть отруєння. Хлорка при поганому полосканні залишається на речах і надалі може спровокувати розвиток алергії. Тому обережне використання при пранні білизни не буде зайвим.

Важливо! Забороняється змішувати хлор із такими речовинами, як аміак або оцет. Реакція таких складових виокремлює токсичний хлорний газ.

Білизна популярний засіб

Гіпохлорит натрію, що міститься в хлорованому складі, шкодить деталям в пральній машині. Постійне використання призводить до виходу з експлуатації устаткування. Термін зберігання, як правило, невеликий, якщо термін довгий, активність діючої речовини значно знижується.

Запобіжні заходи! При застосуванні засобу рекомендується захищати руки та обличчя від парів хлору. Якщо ви дезінфікуєте поверхні, обов'язково провітріть приміщення.

Кисневі засоби

Такі засоби вважаються безпечнішими та екологічнішими, але вони теж дають вражаючий ефект. Використовується для всіх видів тканин. Відбілюючий ефект виходить із хімічної реакції з водою, в результаті якої починають діяти активні речовини.

органічні речовини

Головними перевагами вважаються:

 • ефективна дія на будь-якому матеріалі, при цьому він не руйнує тканинні волокна і не знебарвлює;
 • поєднується з будь-яким сучасним засобом;
 • дезінфікуючий ефект, що дозволяє видалити хвороботворні організми та неприємний запах;
 • без запаху, тому можна сміливо прати дитячий одяг.

Мінусом рідкої продукції вважається нестійкість компонентів. Якщо зберігати його більше півроку з моменту виробництва, ефективність розчину значно знижується.

Засіб має

Тому краще вибирати порошок, оскільки він довго зберігається та зберігає ефективність. Найпопулярніший кисневий відбілювач – персоль. Прокип'ятіть виріб із засобом, і ви будете в захваті!

Оптичні відбілювачі

Багато хто, почувши назву, оптичний відбілювач не знає, що це таке. Засіб має у складі речовини, що поглинають ультрафіолетове випромінювання. Сьогодні оптичний продукт має вигляд безбарвного або слабо забарвленого органічного продукту, що активно випромінює власне світло.

виполіскується

Таким чином, відбувається компенсування нестачі променів, що відбивається на тканині, створюючи візуальне враження білосніжності.

Цікаво! Використання флуоресцентних речовин для білизни тканини було запропоновано у 1929 році.

Врахуйте, що оптичні компоненти не можуть випрати брудну білизну. Частинки люмінесцентних барвників лише створюють ілюзію білого ефекту тканини. Це особливо видно при сонячному світлі під впливом ультрафіолету. Зустрічається багато оптичних засобів, кожен із яких призначений для певного матеріалу. Є й універсальний продукт.

Правила вибору кошти

Сучасний ринок сьогодні представляє багато продукції різного формату: порошок для білої білизни, рідина, гель. Відбілювач складаються з активних речовин: тензиди, перкарбонат натрію, оптичні частинки. Така продукція не забруднює довкілля, залишається на тканинних волокнах. Вона використовується не тільки для прання дитячих речей, але і людей, які страждають на алергію.

прання білої білизни

Перед покупкою товару рекомендується ознайомитись із основними параметрами підбору. Так ви зможете вибрати справді хороший продукт:

 • дата випуску та термін дії має особливе значення (особливо стосується готових рідких розчинів);
 • вивчіть інструкцію з основними правилами перед використанням;
 • врахуйте склад та тип матеріалу;
 • Вибирайте оптимальні температурні показники для кожної процедури.

спрей відбілювач

відбілювач додому

відбілювач хороший

відбілювач ваніш

Тільки якісна продукція зможе гарантувати безпеку процесу. Тому краще не заощаджувати на такій продукції. Прості правила допоможуть легко очистити улюблені речі та зберегти їхній зовнішній вигляд.

Як правильно використовувати

Перед початком користування хлорним відбілювачем врахуйте наступні рекомендації:

 • металеві деталі від хлору можуть потемніти, тому видаліть їх з одягу. Якщо зняти їх не можна, то краще використовувати дбайливіший розчин, ніж відбілювач;
 • перед поміщенням у барабан тканину краще змочити;
 • на кілька забруднених речей буде достатньо півсклянки кошти до основного засобу;
 • будь-який відбілювач заливається в кюветку;
 • вибирайте програму з температурним режимом в 45˚С, за потреби увімкніть функцію видалення плям;
 • режими для виробів із вовни та шовку не передбачають відбілювання.

Засіб не містить хлору

Народні засоби

Повернути білість речам можуть не тільки відбілюючі елементи, але і народні перевірені способи. Для щадного розчину підходять найпростіші засоби, які знайдуться у кожної господині.

Господарське мило

Натерта половина бруска господарського мила з'єднується з однаковими пропорціями нашатирного спирту та скипидару (по 2 ложки). Готову суміш розчиняємо у десяти літрах теплої води та залишаємо білизну на ніч. Після цього потрібно стираємо вручну.

господарське мило від плісняви

Якщо річ недостатньо біла, можна прокип'ятити в содовому розчині. Народний метод допомагає ефективно очищати вироби з бавовни та льону.

Харчова сода

Содовий розчин досить популярний при відбілюванні, особливо у матусь з дітьми. У 1 літрі води кімнатної температури розлучається 50 гр. соди. До рідини додається 15 мл розчину амонію. Добре розчиняємо компоненти і залишаємо замочений виріб на кілька годин.

Сода

Соду ще можна використовувати одночасно з основним рідким засобом у машинці. Для цього буде достатньо 50 грн. содового розчину.

Аспірин

Пігулки активно діють при відбілюванні речей із делікатних тканин та одягу для дітей. Спосіб такий: подрібнюємо три таблетки та розчиняємо у 100 мл не гарячої води. Змочуємо змішаним розчином забруднення.

Аспірин

При велику кількість плям можна збільшити кількість до десяти таблеток. Деякі при пранні додають у машинку кілька подрібнених пігулок.

Марганцівка

Білість речам поверне розчин з марганцівки та мила. Мильною густою масою намазуємо змочений виріб. У ємність наливаємо 10 літрів рідини та розчиняємо дві столові ложки марганцівки. Температура води має бути не більше 30 градусів. Залишаємо на пару годин, потім прополіскуємо достатньою кількістю проточної води.

марганцівка

Сьогодні будь-який засіб можна замовити через інтернет-доставку. Великий термін придатності дозволяє користуватися однією упаковкою тривалий термін. Відбілювачі здатні видалити пляму не тільки для білих та світлих речей, але і з кольорових виробів. Їх можна використовувати як самостійну речовину або як додаткову порошку.

якісні відбілювачі

Відео: кисневий відбілювач – огляд засобу Амвей

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар