Красиві фрази для освідчення в коханні

Красиві фрази для освідчення в коханні

Як не дивно, але одне з найсильніших почуттів найскладніше висловити словами. Буває так, що любов просто розриває твоє серце і дуже важко знайти правильні слова, щоб висловити всю гаму почуттів та емоцій, показати, наскільки воно сильне і всепоглинаюче…

Ми допоможемо вам у цьому! Пропонуємо романтичні зізнання у коханні коханому, смішні та зворушливі, гарячі та боязкі, хвилюючі та пристрасні – і ви обов'язково знайдете те освідчення в коханні хлопцю, яке відображає саме ваше почуття!

Освідчення в коханні чоловікові в прозі

Визнання у прозі універсальне, воно підходить і для урочистих випадків, і для звичайних днів, коли просто хочеться сказати коханому про свої почуття. За допомогою правильно підібраних слів можна зворушити навіть наймужнішого та найстійкішого чоловіка. Ось кілька добрих текстів:

 1. Моє життя змінилося в ту мить, коли я зустріла тебе. З нудної та прісної вона раптом перетворилася на казкову та яскраву. Завдяки тобі, мій добрий, я знайшла своє щастя і зрозуміла, що означає любити і бути коханою!
 2. Мій любий хлопчику! Дякую за те, що ти, як вихор, увірвався в моє життя і перевернув усе шкереберть. З тобою завжди весело та цікаво, ти наповнюєш мій світ світлом і робиш мене найщасливішою.
 3. Не уявляю, як раніше жила без тебе, мій любий. Всі мої думки тільки про тебе. Я починаю нудьгувати вже в ту саму мить, коли ти цілуєш мене на прощання і йдеш. Єдине моє бажання — якнайшвидше побачити тебе знову.
 4. За що тебе люблю? Це так банально… Люблю за тіло, що зігріває ночами. За очі, які завжди дивляться з ніжністю та ласкою. За жаркі поцілунки, від яких голова йде кругом. За сильні руки, які так дбайливо обіймають.
 5. Для одних щастя – це багатство, для інших – мир у всьому світі, для третіх – подорожі. А для мене щастя – бачити твої закохані очі, відчувати гарячі поцілунки на своїх губах, чути жаркий шепіт на вушко, відчувати лагідні руки і знати, що ти щасливий зі мною.

Таке зізнання у щирому коханні сподобається не тільки хлопцеві, а й чоловікові, з яким ви прожили вже кілька років. У подружньому житті часом не вистачає приємних слів, так порадуйте ними свого чоловіка, тоді він відповість вам тим же, тільки своїми словами.

Короткі для СМС чи соцмереж

Для соцмереж або СМС чудово підходять короткі зізнання. Зворушливі та милі слова викличуть усмішку на обличчі людини, яка знаходиться від вас далеко. Ось 10 цікавих варіантів:

 1. Люблю до Місяця та назад.
 2. Без тебе мені не вистачає повітря.
 3. Спогади про тебе змушують серце швидко битися у грудях.
 4. Тільки поряд з тобою я найщасливіша!
 5. Ти мій найсильніший наркотик.
 6. Час здається вічністю, коли ти не поряд, але так швидко біжить, коли ти зі мною.
 7. Скоро моя любов до тебе перестане поміщатись у серці.
 8. Як мені з тобою пощастило.
 9. Зустрівши тебе, я зірвала головний джек-пот у своєму житті.
 10. Твоє кохання подарувало мені крила.

Таке повідомлення можна надіслати наприкінці листування, коли ви вже прощаєтеся, або надіслати просто так, щоб доставити радість коханому. В кінці не забудьте поставити милий смайлик.

Гарне визнання для коханого хлопця

Ще варіанти дуже красивих і зворушливих освідчень у коханні до сліз для коханої людини.

Ти найрідніший і найулюбленіший чоловічок у світі. Коли тебе довго немає поряд, світ стає нецікавим. А коли ти зі мною — щасливішої за людину немає на білому світі. Ти повітря, яким я дихаю і без якого не можу прожити жодної секунди. Я люблю тебе більше і сильніше за всіх на світі!

Є люди, з якими не хочеться розлучатися навіть на мить. Вони як наркотик: чим більше їх дізнаєшся, тим менше шансів про них забути. Таких людей хочеться осягати, у них хочеться розчинятися. Вони полонять серця і захоплюють розум. Таких людей мало, але все ж таки вони є. Для мене така людина ти! І я тебе дуже люблю!

Я хочу зробити тебе найщасливішим чоловіком на цій землі! Хочу щохвилини насолоджуватися тобою і хочу віддати всю свою ніжність, теплоту, турботу, ласку… Я люблю тебе!

Коли я читаю твої повідомлення, мені хочеться скоріше почути тебе… щоб слова з паперу, з екранів монітора і телефону зігрілися теплом твого голосу. Коли я чую твій голос, я мрію якнайшвидше тебе побачити… адже погляди кажуть щиріші за слова. Коли я дивлюся на твою фотографію, я бажаю торкнутися тебе… щоб відчути тепло твоїх рук. Давай швидше зустрінемося! Ніжне освідчення в коханні смс коханому хлопцю

Милий мій, без тебе моє серце було холодною крижинкою, моя душа ніколи не бачила світла … Але ти розтопив моє серце, забрав його собі і сам став ним. Ти мені потрібний, як повітря, я в'яну без тебе, як квітка без води. Ти моє життя, мій промінчик світла. Я тебе люблю! Так сильно, так божевільно! Ти все моє життя, і я без тебе просто не можу! Зворушливий лист зізнання у коханні коханому

Коли мені погано, я знаю, що побачу тебе і мені стане добре. Коли мені добре, я знаю, що побачу тебе, і мені стане ще краще! Кохання робить людей оптимістами. Вона дає їм крила і змушує летіти назустріч своїй мрії. Я вже до своєї долетіла. Адже моя мрія — це ти, моя найулюбленіша людина!

Я люблю тебе, і мені хочеться, щоб про це знав увесь світ, але водночас це було нашою маленькою таємницею. Я хочу читати тебе як відкриту книгу, але в той же час намагатися розгадати той секрет, що захований у тебе всередині.

Подібно до птаха, летить моя душа, коли ти поруч зі мною. Тепер я розумію сенс слів «виросли крила», адже якщо твоя кохана людина з тобою, ти ніби починаєш літати. Мені пощастило випробувати це почуття, і зустріти свою кохану людину. Ти засліпив моє серце, і мені не хочеться дивитися на інших. У моїх мріях тільки ти і я хочу, щоб ти знав, як сильно я люблю тебе!

Коли ти поряд у мене всередині горить вогник, мені подобається його тепло і те, як він мене зігріває. Мені затишно з тобою, коли ти обіймаєш мене. Твої поцілунки, солодкі та ніжні, а губи м'які та призовні. Ти — мій маленький світ, який не замінить навіть увесь всесвіт. Я люблю тебе, і цим все сказано!

Коханий, знаєш, кажуть, що кохання як війна: легко розпочати, важко закінчити і неможливо забути! Так от зізнаюся – я не можу тебе забути!

Я хочу сказати тобі, що ти незвичайна та дивовижна загадка! Ми перетнулися на дорозі життя, нас об'єднала енергія любові, просякнувши кожну мить нашого життя особливим почуттям! Наші серця б'ються в унісон, погляди звернені один до одного, як безмежні галактики! Кохання огортає нас м'яким серпанком, роблячи невидимою суєту навколо… Щастя знати і відчувати, що ми є один в одного!

У цьому світі є тільки дві нескінченні речі: це Всесвіт і моя любов до тебе! Хоча ось щодо Всесвіту я не впевнена.

Якщо ти проживеш сто років — я хочу прожити на день менше, щоб ні дня не жити без тебе… Якщо ти стрибатимеш з мосту — я не стрибну за тобою — я зловлю тебе під мостом…

І нехай усі чують, про що ти говориш, але тільки я почую, про що ти мовчиш, бо я тебе по-справжньому люблю…

Ти знаєш, я тебе більше не люблю… Я тебе дуже люблю!

Я люблю тебе кожними секундами, хвилинами, годинами, днями та ночами. Тижнями, місяцями, роками та віками… Ми знайшли один одного серед мільйона, і тепер ми дві половинки одного великого серця. Якщо ти так не вважаєш, то я не зможу більше жити, бо серце не може битися лише наполовину.

Зворушливі методи

Іноді сказати «Люблю тебе» надто банально. Для першого визнання або на річницю весілля потрібно вибрати зворушливіший спосіб вираження своїх щирих почуттів.

Навіть без слів можна довести коханого до сліз щастя від того, що поруч з ним знаходиться така чудова і любляча дівчина:

 1. Запиши пісню про почуття на студії звукозапису, а потім увімкни її вдома або в ресторані, якщо ви відзначаєте своє свято там.
 2. Під час прогулянки піском або снігом (залежно від пори року) намалюй серце, а всередині напиши ім'я партнера. Скажи про вічне кохання та запроси провести відпустку разом у якійсь спекотній країні. Крім того, у пісок чи сніг можна закопати невеликий, але бажаний подарунок та «знайти скарб» разом.
 3. Прикольний, але при цьому милий спосіб пограти в гру. На папірцях у формі серця пишуть гарні якості свого чоловіка, а нижче – підказку, де знайти наступну записочку. У результаті хлопець приходить до головного подарунка та записки «Люблю тебе за всі ці якості». Ці записочки можна потім зберігати тривалий час і періодично перечитувати.

Без жодних слів можна зробити визнання так, щоб за душу взяло. Не втрачайте можливості побалувати коханого і принести йому радість.

Прикольні та кумедні освідчення в коханні чоловікові

Визнання можуть бути не тільки зворушливими до мурашок, але й кумедними, особливо якщо партнери мають почуття гумору. Сміх не лише продовжує життя, а й скріплює стосунки. На ваш розсуд кілька цікавих фраз, які можна подати прикольно:

 • Я дістану тобі зірку з неба, але мити її будеш сам!
 • Який же ти зворушливий … все життя б чіпала.
 • Ти такий солодкий, мов мед, і смачний, як молочний шоколад. Від тебе в мене незабаром попа злипнеться.
 • Люблю тебе, просто як «Кіндер»… І від тебе, до речі, теж завжди доводиться чекати на великі сюрпризи.

Визнання може бути різним: креативним, ніжним, душевним, смішним, цікавим, таким, що інтригує. Все залежить від ситуації, особистих взаємин, силі почуттів, статусу один до одного. У будь-якому випадку зізнатися можна не лише банальними словами «Люблю тебе». Пам'ятайте про це.

WowCracy
Додати коментар