Гарбузові вироби на Хелловін (Halloween)

Багато хто з нетерпінням чекає кінця жовтня, щоб відзначити Хелловін. Підготовку краще почати заздалегідь, щоб придбати головний атрибут — виріб з гарбуза. А то й не одним!

гарбуз на Хеллоуїн

Що можна зробити з гарбузом на Хелловін своїми руками

Взагалі гарбуз — настільки симпатичний овоч, що в крайньому випадку його можна навіть не прикрашати додатково. Якщо якісь кімнати не встигатимете прикрасити, можете просто поставити гарбуз на чільне місце і оточити свічками та осінніми букетами. Але хоча б з однією композицією варто задуматися, як зробити гарбуз на Хелловін цікавіше? І залишити для цього достатньо вільного часу.

гарбуз на Хеллоуїн фото

Як зробити гарбуз на Хелловін

Традиційно для виробів до свята використовувався сам овоч. Озброївшись фантазією та ножем, з гарбуза вирізали смішних та страшних чоловічків, звірят, казкових персонажів. Зараз поширені й інші варіанти символу до Хеллоуїну: з паперу, картону і текстилю. Але про все по порядку. Для початку про те, як зробити гарбуз на Хелловін з гарбуза.

гарбуз на Хеллоуїн ідеї

З гарбуза

Перш ніж ґрунтовно почати різьблення по плоду, застеліть стіл старими газетами або клейонкою, тому що в процесі буде багато бруду.

незвичайний декор гарбуза

Виконуйте в роботі над гарбузом кілька універсальних порад:

 1. Підготуйте ножі різних розмірів та добре заточіть. Якщо ви хочете робити дрібні візерунки, можете взяти металеві форми для печива та молоток.
 2. Намітьте перманентним маркером бажаний візерунок на поверхні. Якщо ви погано малюєте, надрукуйте готовий шаблон з інтернету на тонкому папері, приклейте його до гарбуза і проткніть по контуру шилом
 3. М'якуш із гарбуза виймайте великою ложкою і тільки після того, як проб'єте шкірку, інакше гарбуз може зламатися. Намагайтеся залишити якомога тонші стінки – тоді готовий виріб довше зберігатиметься.
 4. Просушити внутрішню поверхню можна швидше, якщо покласти в гарбуз зім'яті газети: вони добре вбирають сік. Тільки міняйте періодично вже намоклий папір на сухий, а ще перевертайте гарбуз на різні боки.
 5. В самому кінці протріть шкірку гарбуза олією, і тоді вона красиво заблищає.

гарбуз на Хеллоуїн ідеї фото

Якщо ви зайнялися виробом не в останній день, краще промити і просушити гарбуз, а також знежирити ваткою, змоченою в спирті.

гарбуз на Хеллоуїн фото ідеї

Важливо! Декоративні гарбузи більше підходять для сушіння, ніж стандартні.

Не хочете займатися різьбленням по гарбузу? Є альтернативи, як надати їй святкового вигляду. Наприклад, можна обробити плоди невеликого розміру клеєм та посипати їх блискітками. Такий шар буде сохнути хвилин 15, не більше, і після цього у вас вже будуть готові гарбузові прикраси для дому. На блискучий шар за допомогою клею можна закріпити якесь слово-послання, написане бісером, за допомогою термоклею.

гарбуз на Хеллоуїн дизайн

З паперу

За допомогою набору кольорового паперу, ножиць та клею легко зробити паперовий гарбуз. Поетапно це виглядає так:

 1. Візьміть помаранчеві листи А-4 і розріжте їх на тонкі смужки завширшки трохи більше двох сантиметрів. Усього знадобиться 18-20 штук.
 2. Складіть смужки, що вийшли, один на одного і, відступивши на підлогу сантиметра від верхнього краю, прошийте весь стос ниткою. Закріпіть вузлик. Тепер з'єднайте один кінець всіх смужок з іншим. Якщо ви все зробили правильно, у вас вийде дуга.
 3. Обережно розправте її, розкладіть смужки по колу. Ось і готова сама кругла помаранчева гарбуза.
 4. Візьміть зелений папір і виріжте листочок із хвилеподібними краями. Приклейте його нагору, щоб закрити місце, де кріпилася нитка.
 5. З чорного паперу виріжте три трикутники: це будуть очі та рот. А ще зробіть рот у вигляді смужки із зубчиками. Приклейте риси обличчя на гарбуз. Готово!

гарбуз на Хеллоуїн з паперу

Виріб можна повісити в будь-яке місце на стіні або люстру. А взагалі, паперовий гарбуз підійде не тільки для прикраси будинку, а й як подарунок гостям.

гарбуз на Хеллоуїн з паперу ідеї

Ще один цікавий тематичний виріб – це маски з паперу. Найпростіше підібрати на комп'ютері шаблон, а потім роздрукувати його на помаранчевому картоні та вистригти, щоб можна було прикладати до гарбуза. Однотонні маски будуть виглядати незрозуміло, тому озброїться чорним маркером і пройдіть їх по контурах малюнка.

маска гарбуз

З картону

Такий необ'ємний виріб можна змайструвати разом з маленькими дітками. Вони намалюють на аркуші помаранчевого картону А-4 гарбуз, а ви виріжте його. А потім і риси обличчя на гарбузі. Прикрасити виробом можна вікно чи дзеркало.

гарбуз на Хеллоуїн з картону

Можна зробити з картону та об'ємні вироби не зовсім стандартної форми. Якщо скласти помаранчевий картон на кшталт подарункових упаковок і зробити на поверхні малюнок чорним маркером, вийде симпатична та корисна картонна тиковка.

гарбуз на Хеллоуїн з паперу фото

Для простоти виготовлення можете складати листок картону так само, як для вирізання новорічних сніжинок, тобто. навпіл лицьовою стороною всередину. Малюнок пика робитиметься біля лінії згину. Після цього залишиться лише вирізати все та розрівняти лінію згину.

гарбуз на Хеллоуїн papercraft

З текстилю

Головний плюс текстильних гарбузів, на відміну від натуральних, у тому, що вони можуть зберігатися нескінченно. Зшивши такі один раз, ви можете використовувати їх на Хеллоуїн щороку.

гарбуз на хелловін з тканини

Другий плюс у тому, що ви практично не обмежені у матеріалах. Для основи підійде будь-яка тканина, а для декору — намистини, стрази, пір'я, гудзики та все, що душа забажає. Можна навіть наповнити гарбуза ватою або штучним пухом і перетворити їх на круглі подушечки.

гарбуз на Хеллоуїн текстильний

І при цьому не потрібні якісь особливі навички шиття.

Ось найпростіший спосіб зробити гарбуз із тканини своїми руками:

 1. Підготуйте відрізок помаранчевої тканини розміром 40 на 80 см або більше. Менше — не варто, тому що цей виріб буде стягнутий мотузкою, від чого візуально зменшиться.
 2. Складіть прямокутник із тканини лицьовою стороною всередину та зшийте краї.
 3. Тепер відступіть від краю на пару сантиметрів і прошийте клинковим швом. Стягніть кінці нитки, щоб вийшов пучок із тканини. Закріпіть вузлик.
 4. Викрутіть заготовку. Якщо ви все зробили правильно, у вас вийде мішечок.
 5. Заповніть його щільніше синтепоном. Дехто радить класти в центр пластикову пляшку, щоб готовий виріб тримав форму, але це не практичне рішення.
 6. Знову використовуйте шов, а потім стягніть кінці нитки і зашийте край.
 7. А тепер озброїться полотняною мотузкою і сформуйте з її допомогою поділ на гарбуз. Довгі кінці скрутіть у хвостик і закріпіть клеєм. Все, гарбуз готовий!

гарбуз на хелловін з тканини фото

Користуйтеся цим способом чи вигадуйте власні.

Як зробити гарбуз страшним або красивим

Напевно ви знайомі з легендою про Джека-Ліхтаря, чия душа досі блукає світом у пошуках заспокоєння. Саме цьому персонажу ми завдячуємо виникненням свята. І якщо вам до душі страшні історії, можна зробити з гарбуза Джека. Для цього виріжте трикутні очі та ніс, а рот зробіть застиглим у зловісній посмішці – у формі півмісяця з двома іклами.

гарбуз на Хелловін страшна

Якщо ж легенда про Джека наводить на вас страх і ви просто хочете святкувати, зверніть увагу на красиві варіанти декору гарбуза.

гарбуз на Хелловін веселий

Як зробити з гарбуза прикраси своїми руками

Гарбуз можна зробити оригінальним джерелом світла. Щоб зробити різьблений ліхтар, потрібно прорізати акуратний малюнок у шкірці. Крізь нього і лине світло зсередини. Якщо ви вперше пробуєте щось подібне, візьміть за основу більший гарбуз: на ньому буде легше щось вирізати. Озброїться спеціальним ножем для карвінгу або канцелярським. У крайньому випадку – звичайною пилкою.

гарбуз на Хеллоуїн своїми руками

Зверніть увагу! Щоб гарбуз не тріснув, краще спочатку вирізати візерунок, а потім видалити м'якоть.

Як джерело світла, яке буде всередині, зазвичай використовують чайні свічки або акуратно покладену електричну гірлянду.

гарбуз на Хеллоуїн з підсвічуванням

Маленькі тикування легко можна перетворити на свічки, переливши в них розтоплений віск або парафін і вставивши гніт. А з великого гарбуза можна зробити вазу, просто зрізавши верхівку і вийнявши м'якоть. Всередину можна поставити будь-які осінні квіти типу чорнобривців. Пшениця, будяко та інші рослини, що вижили на холодних вулицях, теж підійдуть.

гарбуза на Хеллоуїн

Якщо зупиніть вибір на живих кольорах, має сенс вислати внутрішні стінки гарбуза плівкою і покласти всередину вологий оазис.

Важливо! Одного гарбуза мало для святкового оформлення. Необхідна композиція з кількох штук та додатковий декор: павутини, скелети, кажани.

гарбуз на Хеллоуїн з кажанами

Підвішені до стелі гірлянди можуть поєднуватися з банерами на стінах, а сервірований стіл гармоніюватиме з особливостями вибраного текстилю.

декор будинку на Хеллоуїн

Зовсім діти теж можуть виконати тематичну виробу, якщо вони мають пластилін. Гарбуз робиться з помаранчевого брусочка, а чорний потрібен, щоб зробити риси обличчя та плащ.

гарбуз на Хелловін з пластиліну

На закінчення

Тепер ви знаєте, як зробити гарбуз на Хелловін своїми руками і створити атмосферу свята в жовтні. Купуйте гарбузи різних розмірів, залежно від ваших завдань, і робіть!

білі гарбуза на Хеллоуїн

ВІДЕО: Як вирізати гарбуз на Хелловін своїми руками.

50 варіантів оригінального декору з гарбуза на Хелловін:

гарбуз на Хеллоуїн

гарбуз на Хеллоуїн фото

гарбуз на Хеллоуїн ідеї

гарбуз на Хеллоуїн ідеї фото

гарбуз на Хеллоуїн фото ідеї

гарбуз на Хеллоуїн дизайн

гарбуз на Хеллоуїн дизайн фото

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

гарбуз на Хеллоуїн фото дизайн

гарбуз на Хеллоуїн фото дизайну

гарбуз на Хеллоуїн дизайн ідеї

гарбуз на Хеллоуїн ідеї дизайн

гарбуз на Хеллоуїн ідеї дизайну

гарбуз на Хеллоуїн декор

гарбуз на Хеллоуїн декор фото

гарбуз на Хеллоуїн фото декор

гарбуз на Хеллоуїн фото декору

гарбуз на Хеллоуїн декор ідеї

гарбуз на Хеллоуїн ідеї декор

гарбуз на Хеллоуїн ідеї декору

гарбуз на Хеллоуїн оформлення

гарбуз на Хеллоуїн оформлення фото

гарбуз на Хеллоуїн фото оформлення

гарбуз на Хеллоуїн фото оформлення

гарбуз на Хеллоуїн оформлення ідеї

гарбуз на Хеллоуїн ідеї оформлення

гарбуз на Хеллоуїн ідеї оформлення

гарбуз на Хеллоуїн варіанти

гарбуз на Хелловін варіанти фото

гарбуз на Хеллоуїн фото варіанти

гарбуз на Хеллоуїн фото варіантів

гарбуз на Хеллоуїн варіанти ідеї

гарбуз на Хеллоуїн ідеї варіанти

гарбуз на Хеллоуїн ідеї варіантів

гарбуз на Хеллоуїн види

гарбуз на Хеллоуїн фото

гарбуз на Хеллоуїн фото види

гарбуз на Хеллоуїн фото видів

гарбуз на Хеллоуїн види ідеї

гарбуз на Хеллоуїн ідеї види

гарбуз на Хеллоуїн огляд

гарбуз на Хеллоуїн види дизайну

гарбуз на Хеллоуїн види декору

гарбуз на Хеллоуїн види оформлення

гарбуз на Хелловін варіанти декору

гарбуз на Хеллоуїн варіанти дизайну

гарбуз на Хеллоуїн варіанти оформлення

гарбуз на Хеллоуїн своїми руками

гарбуз на Хелловін Як зробити

гарбуз на Хеллоуїн з підсвічуванням

гарний гарбуз на Хеллоуїн

WowCracy
Додати коментар