Ефективні засоби для очищення каналізаційних труб

Поки каналізаційні труби працюють справно, людина не думає про те, що їх потрібно прочищати. Але у разі засмічення його необхідно одразу ж усувати. Інакше він може призвести до зайвих проблем та фінансових витрат.

як прочистити труби

Що таке Тірет Турбо

Відмінним варіантом для усунення засмічення стане засіб для очищення труб Тірет Турбо. Обсяг банку становить один літр, його вистачає десь на три застосування. Консистенція продукту гелеподібна і має сірий відтінок. До складу продукту входить відбілювач хлору (5-15%), неіоногенні та аніонні ПАР (менше 5%).

тирет турбо

Завдяки тому, що засіб також містить антибактеріальні компоненти, він здатний виконати не тільки очищення, але також дезінфекцію труб, усунути неприємні запахи.

тирет турбо від засоров

Додаткова інформація! Завдяки тому, що продукт не надто агресивно впливає на труби, його можна застосовувати пару разів на місяць як профілактику забруднень, а також позбавлятися його допомогою від їдких запахів.

тирет турбо для труб

гель тирет антибактеріальний

тирет від засмічень

тирет професіонал

Переваги та недоліки використання

До позитивних сторін гелю Тірет відноситься те, що він здатний не тільки усунути вже засор, а служити як профілактична речовина. Головна перевага – продукт не шкодить трубам. Він підходить як для металевих, так і пластикових виробів. Для чищення унітазів до застосування не рекомендовано. Оскільки ефект від використання буде не на висоті.

Tiret Turbo гель

Є кілька недоліків. Одним із них є їдкий запах. Працювати бажано в масці, протигазі чи респіраторі. Також під час роботи засіб виділяє отруйні пари, небезпечні для людини.

усунення засорів у трубах

Інструкція застосування для очищення каналізаційних труб

Перед тим, як приступати до прочищення, необхідно потурбуватися про особисту безпеку. Насамперед слід підготувати гумові рукавички, надіти окуляри. При попаданні в очі гель може нашкодити їм, а змивається він дуже складно.

гумові рукавиці

Якщо ж речовина потрапить на шкірний покрив, це призведе до опіку. Виходячи з того, які забруднення потрапили в каналізаційний стік, їхня взаємодія з Тиретом може бути досить «бурхливою», тому захистити руки та очі просто необхідно.

усунення засорів у раковині

Покрокова інструкція із застосування спеціального гелю Тірет Турбо:

  1. Очистити раковину від води, яка могла накопичитися в ній. Виробник стверджує, що ця дія необов'язкова. Але більшість відгуків говорить про протилежне: дія гелю відбувається більш якісно, а концентрація не стає слабкішою.
  2. Потім приблизно 250 мл залити в трубу. За інструкцією необхідно почекати п'ять хвилин, але продовжити час очікування до 20 хвилин.
  3. Після закінчення часу знову залити гель у трубу (приблизно 100 мілілітрів). Знову залишити на 20 хвилин.
  4. Після цього вилити у раковину півтора літри гарячої води. Можна використовувати рідину з-під крана, але рекомендують її все ж таки нагріти до стану окропу перед застосуванням. Таким чином засмічення стане м'яким і легко вимиється із труби.

чищення труб від засоров

чищення труб від засоров

чищення труб від засмічення ідеї

чищення труб від засоров фото ідеї

Важливо! Немає необхідності нахилятися над раковиною під час заливання гарячої води. Окріп загострить реакцію, назовні потраплять і так токсичні гази.

чищення раковини від засорів

Який найкращий засіб для прочищення

Усунення засорів відбувається за допомогою трьох типів очисників: рідкі, порошкові та гелеві. Останні два варіанти вважаються найефективнішими. При цьому гранули здатні працювати активніше. Проте гель менш небезпечний для людського здоров'я.

як прочистити труби засобу

Розглянемо засоби для чищення труб від засоров, які вважаються найкращими:

  • Chirton – має вигляд блакитних гранул, які відразу починають працювати при контакті з водою. Незважаючи на свою «хімічність», цей продукт вважається одним із найбезпечніших. Запах їдкий, але швидко вивітрюється. Час дії – 15 хвилин. До плюсів відноситься ефективність, одноразовість, вартість, швидка дія без хлору. Недоліки: наявність не у всіх торгових точках.

Chirton

  • Deboucher – гель, здатний усунути будь-який засмічення. Завдяки різним добавкам хімічна реакція значно пришвидшується. Переваги: адекватна вартість, висока ефективність, прийнятний аромат, комфортне упакування, безпечний для пластикових виробів, є захист від дітей. Недоліки: на одну заливку знадобиться мінімум півлітра, дія відбувається близько години, до складу входить хлор.

Deboucher

  • Баги Потхан – починає діяти при додаванні окропу. Витрачений час на чистку лише три хвилини. Плюси: економічність, захист від дитини, комфортний носик для заливання, моментальний ефект. Мінуси: дорога, велика упаковка, потрібний максимальний захист відкритих ділянок тіла, не підходить для старих труб.

Багі Потхан

  • Санокс – прийнятний запах, що не псує труби, підходить для профілактики, має рідку консистенцію. Плюси: низька ціна, спеціальний захист від дітей, оптимальний для будь-яких труб. Мінуси: повільна дія, неекономна витрата.

Санокс

  • Крот – при регулярному застосуванні здатний непогано себе проявити. До плюсів можна віднести великий обсяг та адекватну вартість, до мінусів – повільна робота, незручна пляшка.

кріт для чищення труб

  • Селена Антизасор – це прозорі гранули, які слід висипати у водосток, потім залити склянкою води. Переваги: ефективність, низька вартість, прийнятний запах. Недоліки: повільна дія, що продається не скрізь.

селену антизасор

Зверніть увагу! Всі порошки і гелі ефективно усувають засмічення. Різниця лише у їх складі та концентрації, яка має вплив на швидкість усунення проблеми.

засоби від засорів

Відгуки про Тірет Турбо.

Декілька відгуків читачів про гелі Тірет:

(СПБ) Оля:

– Засіб ефективно справляється із засміченнями, упаковка красива та яскрава, достатньо почекати п'ять хвилин і всі труби стають чистими.

koala2014:

– Справляється зі своїм завданням на відмінно, за наявності складного забруднення можна залишити продукт на пару днів, після закінчення часу все буде ідеально чисте.

тирет для чищення труб

Застосування цього продукту дуже просте. Воно ефективніше, ніж чищення труб застарілими засобами. Деякі користувачі вважають гель не результативним. Секрет у тому, що процес очищення бажано проводити кілька разів.

ВІДЕО: Кошти від засмічення – порівняння варіантів.

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар