До чого свербить вказівний палець на лівій руці?

З давніх-давен люди вірили в прикмети. Прикмети мають або містичну основу, або існують споконвіку в сім’ях. За допомогою них люди визначають, що на них чекає в майбутньому і до чого приведе той чи інший знак долі. До прикмет, що вказують на якусь подію, яка має відбутися, відносяться також реакції тіла. Однією з таких реакцій є свербіж, наприклад, свербіж пальців на руках.

До чого свербить вказівний палець на лівій руці?
У цій статті мова піде про те, до чого може свербіти вказівний палець на лівій руці, чого чекати від цієї прикмети, і чи потрібно щось робити. Природно, якщо у вас свербить палець з якихось медичних причин, або через укус комахи, то при прочитанні статті передбачення не мають для вас ніякого сенсу. Однак якщо сверблячка не можна пояснити з медичної точки зору, то стаття буде для вас корисною.

До чого свербить вказівний палець на лівій руці – прикмета

 • Якщо вказівний палець лівої руки свербить довгий час, то вас чекає довга суперечка з приводу серйозного питання. При цьому людина, яка вирішуватиме з вами суперечку, є досить сильною особистістю. Можливо, ця суперечка допоможе вам стати більш впевненою людиною.
 • Сверблячка пальця на лівій руці також вказує на успіх у майбутньому. Однак, ця подія відбудеться не скоро. Прийде пройти довгий шлях крізь плітки та заздрість оточуючих людей. Не варто довіряти всім підряд, щоб уникнути неприємностей.
 • Якщо палець свербить дуже сильно і це супроводжується почервонінням і печінням, то це вказує на те, що у вашому житті з’явилися вороги, які пліткують у вас за спиною.

Тлумачення по днях тижня

Пророцтво будь-якої прикмети, пов’язаної із свербінням у певній частині тіла, може залежати від дня тижня, а ще буває, що свербіж повторюється щотижня в той самий день. До чого ж може свербіти вказівний палець на лівій руці в певний день?

Понеділок. У перший день тижня – понеділок – сверблячка попереджає вас, що ви не завершили якусь справу, яку відкладали на потім. Щоб не сталося нещастя, треба завершити справу.

Вівторок. Сверблячка вказівного пальця на лівій руці у вівторок повідомляє про те, що необхідно скасувати поїздку у відрядження або на відпочинок у будь-яке місто, інакше може статися біда.

Середа. У середу сверблячка також попереджає про наявність незавершеної справи, але цю справу ви забули вже давно, тому згадати про неї зовсім непросто. Для того, щоб заспокоїтись, треба спробувати згадати, що це за справу і негайно завершити її.

Четвер. Якщо вказівний палець на лівій руці у вас раптом засвербіло цього дня, то це є своєрідним оповіщенням про зустріч, яка відбудеться днями. Ця зустріч може змінити все ваше життя, тому щоб все пройшло добре, потрібно заздалегідь бути готовим до неї.

П’ятниця. Життя готує вам несподіваний подарунок, за допомогою якого ви вирішите свою проблему, або будете успішні. У будь-якому випадку, чекайте на позитивні зміни в найближчому майбутньому.

До чого свербить вказівний палець на лівій руці?
Субота. Цей день потішить вас гарною новиною, яка потрапить до вас найближчим часом через лист чи повідомлення.

Неділя. Сверблячка вказівного пальця в неділю повідомляє про те, що вас спіткає невдача. Щоб цього не сталося, необхідно змінити деякі моменти у певній справі, у яких ви сумніваєтеся самі.

Тлумачення прикмети за часом доби

 • Ранок. Якщо вказівний палець лівої руки свербить рано вранці, то незабаром на вас чекає несподіваний подарунок, або приємна новина.
 • День. Якщо сверблячка наздогнала вас у денний час – чекайте біди. Можливо, це веде до хвороб, що важко виліковувати, у родичів.
 • Вечір чи ніч. Сверблячка у вечірній і нічний час віщує грошові надходження, можливо навіть вам видадуть премію, на яку ви так довго чекали.

Де саме свербить вказівний палець на лівій руці?

 • Якщо свербить кінчик пальця. то вас чекає сварка з людиною, якої ви не знаєте.
 • Якщо свербить подушечка пальця. наближається тривожний стан.
 • Основа пальця. несподівана зустріч із неприємною для вас людиною.
 • Якщо свербить між пальцями. то на вас чекають незначні неприємності, можливо стрілка на колготках або порване взуття.
 • Свербить біля основи пальця. можлива зрада.
 • Фаланга свербить цілком. неприємності на роботі, невдачі у справах.

Чи можна уникнути негативних наслідків?

 1. Якщо прикмета обіцяє вам погані наслідки через свербіння вказівного пальця на лівій руці, необхідно надіти на палець кільце, бажано золоте. Даний метод допоможе позбавитися нещастя.
 2. Ще один спосіб уникнути лиха – намотати на вказівний палець нитку червоного кольору, через 15 хвилин зняти та спалити її.
 3. Якщо промити крижаною водою з крана палець, то свербіж не лише вщухне, а й перестане насилати на вас погані знаки.

Яке б не було передбачення, позитивне чи навпаки негативне, зневірятися не варто. Якщо всередині вас тільки добрі думки та наміри і до всього ви ставитеся з позитивом, то жодна погана прикмета не змінить вашого погляду на життя і не вплине на майбутнє. Варто пам’ятати і те, що прикмети працюють лише у тих, хто вірить у них!

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар