До чого свербить праве зап’ястя?

Відомо, що, глянувши на долоню людини, можна дізнатися про неї практично все. І справді, хіроманти зчитують лініями на долоні інформацію так, ніби читають книгу. Однак не тільки долоня, а й зап’ястя людини може багато розповісти.

Всі знають також про прикмети, пов’язані зі свербінням долонь. Якщо свербить ліва долоня – це до прибутку, а якщо права – до зустрічі, але виявляється, що прийме, пов’язаних із зап’ястям, ще більше.

До чого свербить праве зап'ястя?

До чого свербить праве зап’ястя – прикмета

Так як права рука відповідає за позитивні зміни в житті, свербіж правого зап’ястя попереджає про майбутні приємні події. Таких як:

 • Збільшення добробуту – прибуток або виграш, можлива оплата за давні праці.
 • Похвала керівництва, подяка друзів та близьких або душевне задоволення від успішного завершення будь-якого проекту.
 • Якщо зап’ястя засвербіло в процесі обмірковування давньої ідеї, яку хочеться реалізувати, значить час братися за справу.
 • Про пристрасні поцілунки попереджає сверблячка правого зап’ястя дівчину, яка готується до побачення.
 • Іноді ця прикмета віщує жінкам бажану вагітність.
 • У давнину вірили, що свербіж правого зап’ястя з тильного боку до благополучного шлюбу, а з внутрішнього – до успіху в кар’єрі та у фінансових справах.

Тлумачення прикмети днями тижня

Поколювання і свербіж, що відбуваються в правій стороні тіла, говорять про турботи, пов’язані з роботою, а також про побутові турботи. Не варто турбуватися, ця прикмета говорить про позитивні зміни, а що саме вона віщує можна дізнатися, ґрунтуючись на тому, в який день тижня засвербіло праве зап’ястя. Отже, якого дня тижня ви помітили свербіж у сфері правого зап’ястя?

Понеділок. Якщо праве зап’ястя засвербіло в понеділок – ймовірно, незабаром чекає знайомство, яке допоможе в просуванні кар’єрними сходами. Крім цього, ця прикмета віщує вирішення проблеми або отримання вагомої грошової винагороди.

Вівторок. У вівторок сверблячка правого зап’ястя обіцяє ділову поїздку, несподіване відрядження, яке принесе відчутний дохід.

Середа. Сверблячка правого зап’ястя в середу говорить про ймовірні розмови за вашою спиною, про з’ясування стосунків на робочому місці, а також про необґрунтовані невдоволення родичів і друзів. Чи не вступайте у відкрите протистояння, цей період потрібно просто перечекати.

До чого свербить праве зап'ястя?
Четвер. Якщо праве зап’ястя засвербіло в четвер, то треба насторожитися. Це явне попередження про фінансові втрати та можливість стати жертвою шахраїв. Поставтеся до всього серйозно: перевіряйте ще раз і зберігайте важливу інформацію на цифрових носіях або на папері.

П’ятниця. У п’ятницю сверблячка правого зап’ястя віщує похвалу від оточуючих. Вона точно буде заслужена, проте прийміть її з гідністю та не загордитесь.

Субота. У суботу ця прикмета також обіцяє похвалу та подяку, але від ваших домочадців. Близькі оцінять будь-яку турботу: гарячий обід, допомога в прибиранні, пранні, дрібний ремонт та інші справи.

Неділя. У неділю ж прикмета навпаки попереджає про незадоволення з боку рідних, друзів і навіть малознайомих людей. Для того, щоб уникнути неприємних наслідків, не звертайте уваги і пропускайте все повз вуха.

Свербить праве зап’ястя у дівчини чи жінки

Дівчатам прикмета віщує поцілунки з коханим. Сверблячка правого зап’ястя з тильного боку долоні обіцяє жінці вдалий шлюб, а з внутрішньої сторони – вигідна пропозиція. Жінці в розлученні дана прикмета говорить про швидке здобуття сімейного благополуччя та шлюбних зв’язків.

До чого свербить праве зап'ястя?
Для жінок будь-якого віку вірні та інші значення:

 • грошове надходження;
 • недешевий подарунок;
 • довга подорож.

Свербить праве зап’ястя у чоловіка

Якщо праве зап’ястя свербить у дорослого чоловіка, його чекає вигідна угода або грошова винагорода. Є ймовірність просування кар’єрними сходами або успішного завершення будь-якої справи. Представникам сильної половини людства також слід очікувати на невелике збільшення фінансового добробуту за рахунок повернення боргу або несподіваної знахідки.

Чи можна нейтралізувати дію прикмети?

Якщо прикмета обіцяє щось негативне, це не означає, що з цим нічого не можна зробити. Саме навпаки, варто використовувати прикмету як можливість уникнути неприємних ситуацій. Для початку необхідно звільнитися від накопичених негативних емоцій, для цього є кілька методів:

 1. Озвучити всі свої тривоги та хвилювання. Необов’язково висловлювати їх комусь можна просто вимовити всі переживання вголос. Від цього на серці стане спокійніше, а також можуть виявитися незвичайні способи вирішення проблем і виходу із ситуації.
 2. Описати усі негативні емоції на папері. Недомовленість, образи, гнів – усі переживання виплеснути та спалити. Це допоможе позбавитися небажаних почуттів та сумних думок.
 3. Скинути негативні емоції та звільнитися від неприємних думок допоможуть агресивні види спорту, наприклад, бокс, а також дії з розряду «антистрес»: биття посуду, знищення речей, що викликають погані спогади, гучні крики тощо.
WowCracy
Додати коментар