До чого свербить ніс?

Сверблячка носа, так чи інакше, обіцяє певні події в найближчому майбутньому. Ось які? Адже в народі ходить безліч прикмет, варіантів тлумачення: одні стверджують, що ніс свербить до швидкої закоханості, інші – що до багатства, а треті – що до великого застілля з морем міцних напоїв. Насправді, щоб точно визначити значення цього сигналу від організму, потрібно знати більше тонкощів. Тлумачення завжди залежить від багатьох факторів: конкретної частини носа, в якій людина відчуває свербіж, часу доби, дня тижня.

До чого свербить ніс?

До чого свербить ніс – загальні тлумачення прикмети

  • Найбільш відомий варіант тлумачення: ніс свербить до радості, торжества, чогось приємного в майбутньому. Наприклад, до розкішного свята, отримання довгоочікуваного запрошення від будь-кого, урочистого прийому або веселої «гулянки». Іноді до цього додається неминучий успіх на роботі, успіх у фінансовій сфері.
  • Але варто пам’ятати: часто свербіж в області носа віщує майбутні неприємності: сварку в колі сім’ї, сварку з близькою людиною, нерозуміння з боку колег, іноді навіть дуже серйозний конфлікт або бійку. А це означає, що іноді, якщо свербить ніс, слід трохи поміряти свій запал, не влазити в розбирання хоча б навмисно.
  • Цікаво й значення автоматичного чухання носа під час розмови з кимось. Якщо ваш співрозмовник починає так робити, то він, найімовірніше, бреше або збирається збрехати. Це цілком відомий сигнал із мови тіла і просто факт із психології, так що корисно буде насторожитися. Ну а якщо брехати у розмові збираєтеся ви, потрібно пам’ятати про цей жест і тримати себе в руках. Інакше знаючий психологію співрозмовник розкусить ваші наміри.

Де саме свербить?

Свербить весь ніс

Тут потрібно сказати, що перед тим, як звертатися до прикмет, повір’їв і тлумачень з «тонких світів», необхідно переконатися, що свербить носа не через захворювання (наприклад, алергію) або інші медичні фактори. Якщо спостерігається явне почервоніння, припухлість або висип, краще відправитися до лікаря.

Потрібно звертати увагу і на інтенсивність сверблячки:

  • Відчутна сверблячка, яку складно ігнорувати, віщує швидке отримання великої суми грошей.
  • Помірна сверблячка вказує на вечірку, корпоратив або чудово проведене свято найближчим часом.
  • Слабка ледве помітна сверблячка – це скоріше застереження, яке говорить про сварки з кимось із найближчого оточення, з рідними, або ж про розбіжності з начальством та майбутні проблеми на роботі. Однак «збити погане передбачення» дуже просто: потрібно лише акуратно стукнути себе по носі і весь негатив спаде.

Свербить кінчик носа

Насамперед, кінчик носа відповідає матеріальний бік життя, яке свербіння стає провісником несподіваної прибутку на особливо великому розмірі. Але є й інші, не менш позитивні тлумачення цієї прикмети. Серед них, наприклад, успіхи в роботі, підвищення статусу, приємні нові знайомства, досягнення гармонії в особистому житті та затишній атмосфері вдома, спокій, добрі звістки, здійснення давньої мрії.

Свербить під носом

З усіх варіантів сверблячки в області носа це не найсприятливіше. Тут йдеться все більше про провал якихось планів, на які ставилися великі надії, розчарування у своїх здібностях, зниження мотивації до роботи.

Щоправда є й більш обнадійливе значення. Прийдешнє неймовірно бурхливе і полум’яне кохання: почуття спалахнуть дуже швидко, стрімко розвиватимуться, буквально перетягуючи на себе весь час і ресурси. Тут важливо зберегти свій розум кристально чистим, не піддатися оманливому “польоту в хмарах”. В іншому випадку в майбутньому відбудеться низка невдач у роботі, кар’єрі, спілкуванні з друзями.

До чого свербить ніс?
А ще, якщо у нареченої або нареченого незадовго до весілля свербить під носом, життя в шлюбі буде приємним, благополучним, спокійним і повним порозуміння!

Ніс свербить усередині

Це виключно фінансовий успіх. Незабаром після того, як зачешеться внутрішня частина носа, на людину чекатиме підвищення на посаді, налагодження контактів з начальством… Або ж вигода, у досягненні якої не потрібно надмірно багато вкладати зусилля: виграш у конкурсі, лотереї, премія тощо.

Свербить праворуч або зліва

Ліва сторона в такому разі означатиме проблеми у фінансовому плані: втрату великої суми, провал робочого плану, сварку з начальством, звільнення. Трохи рідше це обіцяє погіршення здоров’я, неприємні, але не надто серйозні захворювання, проблеми в особистому житті, любові та стосунках.

Права ж сторона носа свербить швидше до хороших подій, приємних новин, невеликих удач, що піднімають настрій. До можливих конкретних тлумачень відносяться: несподіваний, приємний сюрприз від коханої людини, романтичне побачення, що вдало склалося, з успіхом завершилася угода. Майбутнім батькам це говорить про народження дівчинки.

Свербить ніс в області перенісся

Найгірше з можливих передбачень, пов’язаних із свербінням носа. Це означає глобальні зміни на гірший бік, вкрай погані події.

Такі як:

  • хвороба або смерть рідної людини, коханої;
  • сімейні конфлікти аж до розлучення та поділу майна;
  • звільнення з роботи та втрату практично всіх грошей;
  • автокатастрофи, аварії, серйозні травми.

Зупинити наслідки сверблячки в переніссі, знову ж таки, легко: треба тричі потерти цю область і налаштуватися на позитивний результат.

Свербить ніс у дівчини чи жінки

Тлумачення сверблячки конкретно у жінок і дівчат буде трохи відрізнятися, тому вам варто звернути увагу на це.

Зсередини, як у молодої дівчини, так і у дорослої жінки ніс свербить незадовго до неприємностей, найчастіше перед справжнісінькою чорною смугою: у кар’єрі, у взаємодіях з родичами, в особистих відносинах.

При цьому сверблячка зліва.ередбачає швидше приємні події, емоції, поїздки, що запам’ятовуються, зав’язування романтичних відносин, які якщо і не стануть довгостроковими, то точно принесуть багато задоволення.

До чого свербить ніс?
Якщо свербить з правого боку. найближчі романтичні стосунки будуть вдалими і триватимуть дуже довго. Однак є й інше трактування: якщо першорядне значення для жінки має робота, то успіх прийде саме у цій сфері. І так чи інакше це означатиме якийсь успіх: але все-таки з урахуванням можливостей і прагнень. Якщо жінка захоплена мистецтвом, то, можливо, зможе досягти висот у цій сфері, якщо спортом, то виграє змагання, чемпіонат, займе призове місце і т.д.

Молодій дівчині, у якої засвербіло носа, варто підготуватися до уваги з боку протилежної статі, можливо, вона зустріне свою другу половинку.

Свербить ніс у хлопця чи чоловіка

Для чоловіків є зовсім інші тлумачення того ж сверблячки. Про це теж важливо пам’ятати, щоб розгадка прикмети була найточнішою і найточнішою дійсності. Інакше можна припуститися помилки і не зуміти вчасно приготуватися до того, що готує доля.

Якщо у молодого хлопця або дорослого чоловіка свербить вся поверхня носа, то це абсолютно точно до бійки. Причому така, яка закінчиться далеко не на користь людини, чий ніс нещодавно свербіло – їй може загрожувати навіть серйозна травма. Однак не варто передчасно переживати. Є спосіб позбутися негативних наслідків: попросити когось навмисне злегка вдарити по кінчику носа. Тоді доля вирішить, що прикмета вже збулася (адже отримав людина по носу!).

Є й позитивні прогнози. Сверблячка з лівого боку.е означає нічого крім близьких романтичних відносин, пристрасного кохання, емоційної стабільності. Для тих, хто вже перебуває у стосунках, це означає, швидше, успішне створення домашнього затишку, приємної сімейної обстановки.

Якщо ніс свербить з правого боку, то це обіцяє вам фінансовий достаток і кар’єрне зростання, яке спричинить суттєве підвищення заробітної плати.

Можливо ще одне приємне тлумачення: скоро буде якесь свято, галасливі розваги в колі близьких. І хоча можна дозволити там собі розслабитися, слід хоч трохи контролювати себе і не надто зловживати спиртними напоями.

До чого свербить ніс по днях тижня

Залежно від дня тижня, ніс, що свербить, передбачає різні речі.

1. Понеділок. Несподівані труднощі та труднощі, які здаватимуться дуже серйозними, але вирішення їх прийде вже до кінця тижня. Ще швидше, якщо не соромитись просити допомоги у близьких.

2..Вівторок. Запрошення на свято, весілля, вечірку, день народження тощо. Найкраще не думати і якнайшвидше дати згоду, тому що це допоможе розслабитися і принесе багато позитиву.

До чого свербить ніс?
3. Середа. Є можливість отримати довгоочікуваний подарунок від коханої людини чи колег. Це суттєво підніме настрій, що весь тиждень протримається на висоті.

4..Четвер. Є великий шанс отримати запрошення на романтичне побачення, приємну прогулянку та веселе проведення часу. Але до таких пропозицій краще поставитися з обережністю: погоджуватися, тільки якщо той, хто запросив по-справжньому приємний, не викликає підозр чи почуття незахищеності.

5. П’ятниця. Цей день віщує вам приємно проведений час у компанії давніх знайомих, друзів, приятелів. Це чудовий момент, щоб розслабитися, поговорити на хвилюючі теми, розповісти про останні події у житті.

6..Субота. У цей день тижня сверблячка означає, що людина витрачає дуже багато своїх ресурсів, які варто було б поберегти (йдеться як про збереження енергії, так і про фінансову економію).

7. Неділя. Краще не вплутуватися в сумнівні пригоди, а посидіти вдома, відпочити або зайнятися господарськими справами, що не напружують. Інакше буде шанс наразити себе на небезпеку, отримати вигоряння або розчарування тим, що відбувається.

Тлумачення прикмети за часом доби

Ранок. Якщо ніс свербить у ранковий час, то неодмінно протягом дня прийдуть гості. Зустріч пройде якнайкраще, підніме всім настрій і навіть покращить самопочуття.

День. У найближчому майбутньому відбудеться захід із великою кількістю алкоголю та частування. Можливий також чималий грошовий прибуток.

До чого свербить ніс?
Вечір. Увечері сверблячка обіцяє неприємності. Можуть виникнути розбіжності з близькими чи друзями, причому їх вирішення буде тривалим та стомлюючим процесом. Також прикмета вказує на фінансову скруту, втрату невизначеної суми грошей.

Ніч. Заплановані придбання будуть дуже корисними та приємними. Можливе матеріальне заохочення. Будь-які угоди виявляться перспективними та дуже прибутковими, навіть більшою мірою, ніж від них очікували.

Що робити із негативними прогнозами?

Насамперед, не варто зациклюватися на поганому розвитку подій, інакше негатив навпаки буде з більшою силою притягнутий у ваше життя. Найкращий вихід із ситуації – налаштуватися на благополучний результат і бути впевненим у своїх силах: навіть якщо проблеми виникнуть, упоратися з ними не надто важко.

А ще, звичайно, важливо ніколи не забувати про те, що все відбувається тільки на краще. Негативний досвід – теж досвід, і його наявність у майбутньому може стати найсильнішою зброєю, яка зробить людину мудрішою, витривалішою, навчить виявляти стійкість і сміливо дивитися в очі небезпекам.

WowCracy.com - Жіночий онлайн-журнал
Додати коментар