Декор пляшки для чоловіка своїми руками

Підібрати стильний та оригінальний подарунок чоловікові складніше, ніж жінці. Найчастіше представникам сильної статі подають елітні напої, предмети інтер'єру або гарний посуд. При цьому так хочеться, щоб подарунок вирізнявся серед інших. Оригінальність сувеніру додасть декор пляшки для чоловіка своїми руками. Така прикраса не тільки зробить особливу річ, але й додасть їй душевної теплоти.

Декорувати пляшку можна у різний спосіб від декупажу до обшивки тканиною та використання глини, сургуча або навіть копій грошових купюр.

Тематика прикраси зазвичай підбирається під тему свята або під особисті захоплення чоловіка:

 • Оформлення сувеніру на день народження може символізувати побажання іменинника.
 • Для подарунка начальнику буде доречний дизайн з великою кількістю додаткових елементів, що представить пляшку у вигляді гармати, мотоцикла чи іншого оригінального предмета.
 • Для подарунка на ювілей весілля підійде пляшка, оформлена атласними стрічками.

пляшка на 23 лютого

Крім того, декор пляшки може зробити її більш зручною у використанні і більше. Наприклад:

 • Для любителів риболовлі підійде пляшка в чохлі із теплої, щільної тканини.
 • Для любителів походів чи полювання також підійде пляшка, декорована джутом.

Варіант із декупажем пляшки коньяку

Найпростіший і найшвидший варіант оформлення посуду – це декупаж. Декупаж – старовинний спосіб декору за допомогою перенесення зображень із паперу на предмет. Зображення, як правило, вирізаються із серветок, спеціальних декупажних карток або з журналів.

Для чоловічого подарунка підійдуть зображення у вигляді старовинних купюр, замків, автомобілів, гармат, танків чи розкішної холодної зброї чи майстрів східних єдиноборств. Можна вибрати для оформлення та простий орнамент.

декупаж пляшки риболовля

декупаж пляшки краєвид

декупаж пляшки кораблі

декупаж пляшки танки

декупаж море

Декупаж також дозволяє зістарити посуд, а також стилізувати його під метал чи камінь. Особливо стильно виглядатиме такий декор пляшки коньяку у подарунок для чоловіка своїми руками.

декупаж пляшки зістарений

Важливо. Якщо в подарунок планується коньяк або інший дорогий напій, декупаж пляшки робиться частково. Так, щоб акцентувати марку.

Покрокова техніка декупажу:

 1. Підготувати матеріали: зображення з паперу, клей ПВА, прозорий лак для декупажу, пензлі, ножиці, ґрунтовку. Для більш стильного оформлення знадобиться також два кольори фарби: темна і світла або бронзова, золота і свічка.
 2. Очистити поверхню від наклейок, етикеток, залишків клею. Це можна зробити, поклавши її під струмінь гарячої води на 40-50 хвилин.
 3. Знежирити скло та нанести на нього ґрунтовку. Дати ґрунтовці просохнути. Ґрунтовку потрібно наносити тільки на ту частину, яка декоруватиметься.
 4. Покрити поверхню клеєм та закріпити на ньому паперове зображення.
 5. Після цього покрити пляшечку темною фарбою, у тих місцях, де її необхідно постаріти. Потім вигини частково натерти свічкою. Віск чи парафін сформує гарні заломи. Після цього покрити пляшку світлішим шаром фарби. Після висихання матеріалу очистіть предмет від воску. Проступить нижній шар фарби у вигляді тріщин та потертостей.
 6. Покрити пляшку прозорим лаком.

підготовка до декупажу пляшки

Порада. У фіналі пляшку можна прикрасити сургучною печаткою. Для цього знадобиться груба мотузка, сургуч та друк. Мотузкою обмотують шийку, кінці залишають висіти вільно. Сургуч розігрівають, трохи матеріалу накладають на рівну частину пляшки, щоб він закривав кінці мотузки. На сургуч ставлять друк. Після застигання сургуч стає ламким, тому його важливо накладати на рівну частину пляшки, де він міцно триматиметься.

сургучний друк на пляшці

Декор гофрованим папером

Ще одним простим способом оформлення є використання гофрованого паперу. При цьому можна створити дуже забавні образи для пляшки: стильний фрак, вечірнє жіноче вбрання, костюм вампіра, Нептуна або військовий мундир.

Покрокова інструкція:

 1. Підготувати матеріали: гофрований папір різних кольорів, клей ПВА, ножиці, рулетку та олівець.
 2. Створити форму для оформлення. Для цього достатньо прикласти папір до пляшки, зробити необхідні відмітки та вирізати.
 3. Вирізати додаткові елементи декору.
 4. Обклеїти пляшку основним покриттям. Зверху наклеїти додаткові елементи.
 5. Додатково пляшку можна прикрасити: стразами, бахромою у вигляді еполету, стильним шнуром або мотузкою, сургучною печаткою.

Порада. Знімати етикетку необов'язково. Якщо пляшка частково декорується, то написи можна залишити. Якщо посуд повністю заклеюється, то етикетку краще зняти, щоб папір ліг більш рівно.

Гофрований папір можна використовувати і для більш простого оформлення. Для цього пляшку потрібно лише загорнути до неї. Згори папір можна закріпити стрічкою з паперу іншого кольору, створивши ножицями завитки на кінцях.

Прикраса пляшки атласними стрічками

Оформлення за допомогою атласних стрічок вимагатиме певної вправності та терпіння. У магазинах також продається готовий одяг із атласних стрічок. Вона багаторазова, стрічки у ній пришиті на підкладку. Вона простіша у використанні.

одяг з атласних стрічок

Проста інструкція декору атласними стрічками:

 1. Підготувати матеріали: стрічки різних кольорів, клей ПВА, ножиці, голку.
 2. Відміряти необхідні відрізки стрічок, приміряючи їх на пляшці.
 3. Стрічки розташовуються на склі у двох напрямках: у вертикальному у верхній частині та у горизонтальному у нижній частині.
 4. Знежирити верхню частину пляшки. Промазати її клеєм. Обережно розташувати на ній стрічки. Вони розташовуються у вигляді переплетення навхрест.
 5. Дати клею підсохнути. Подібно обробити нижню частину пляшки. Тут стрічки розміщуються горизонтально.
 6. Декорувати додатковими елементами: стразами, гудзиками, тасьмою.

матеріали для оформлення пляшки

декор пляшки стрічкою початок

декор пляшки синій стрічки

декор пляшки атласною стрічкою

процес прикраси пляшки стрічкою

декор пляшки атласною стрічкою

Порада. Обплести пляшку можна не лише стрічками, а й мотузками. Така пляшка підійде для любителів спортивного способу життя, тому що її легко можна використовувати як флягу.

пляшка обмотана мотузкою

Декор пляшки з цукерками

Незвичайним варіантом дизайну подарунка буде його оформлення цукерками чи шоколадками. У цьому можна створити цілі композиції. Меж для творчості тут немає. Крім цукерок та шоколадок, знадобиться:

 • Гофрований папір.
 • Стрічки.
 • Тесемки.
 • Клей ПВА.

декор пляшки цукерками

Цукерки можна обгорнути гофрованим папером або залишити в обгортці. Вони можуть зображати патрони, гармати, додаткові елементи мотоцикла або автомобіля.

Мотоцикл із віскі та цукерок:

 1. Потрібні матеріали: цукерки різного розміру та форм, золотистий та чорний гофрований папір, клей, дріт, ножиці, олівець та лінійка. Також буде потрібна основа для подарунка: фанера на 5-10 см більше розміру пляшки.
 2. Підготувати основу – щільно обгорнути гофрованим папером. Бажано, щоб колір паперу контрастував із пляшкою.
 3. Потрібно зробити деталі мотоцикла. Колісні диски можна зробити із дроту, картону чи пінопласту. Можна виконати повністю із круглих цукерок-медалек. Ще варіант – склеїти у вигляді квітки конусоподібні солодощі. Диски потрібно обернути чорним гофрованим папером і декорувати золотистим.
 4. Колеса щільно приклеїти до основи так, щоб між ними можна було помістити пляшку під кутом 25-30 градусів.
 5. Закріпити пляшку на основі між колесами.
 6. Кермо виготовити із дроту, який потрібно обернути золотистим папером. Фару зробити з конусної цукерки у золотистій обгортці.
 7. Сидіння мотоцикла виготовляють із квадратних цукерок. Бензобак можна зробити з цукерок-батончиків чи циліндричних карамелек.

мотоцикл з віскі та цукерок

Готові варіанти декору

Ідей як прикрасити пляшку безліч. Це може бути і пляшка-скарбничка, і торт із солодощів з напоєм та інші ідеї.

Грошова пляшка

Для її виготовлення знадобляться монети різної гідності, застібка-блискавка довжиною 15 см, капроновий панчоха, клей ПВА, фарби, кисті та ножиці.

Процес виготовлення:

 1. Очистити поверхню виробу. Одну сторону пляшки офарбити чорною фарбою.
 2. Від панчохи відрізати обидві сторони, щоб він перетворився на трубу. Його надягти на пляшку, задрапірувати складки і просочити клеєм.
 3. У центрі пляшки з того боку, де вона була оброблена фарбою, розрізати тканину навскіс. Під капрон вставити блискавку та акуратно задрапувати її.
 4. Проріз заповнити монетами. Їх потрібно прикріпити за допомогою клею.
 5. Капрон забарвлюється золотою або бронзовою фарбою. Весь виріб покривається лаком.

грошова пляшка

Торт з пива та горілки

Торт із напоєм приготувати досить просто. Виріб стане не лише стильним подарунком, а й частиною сервірування святкового столу. Для виготовлення знадобиться:

 • Основа з фанери розміром 20х20 см
 • Пляшки з напоями
 • Частування, яке підходить до напоїв. Це може бути сушена риба, різні види сирів, невеликі ковбаски, буженина, в'яле м'ясо. Бажано, щоб продукти були різного розміру. Екстравагантно виглядатимуть стручки пекучого перцю.
 • Матеріали для декору: золотистий папір, папір інших кольорів, тасьма, клей.

торт із пляшки

Покрокова інструкція:

 1. Оформити основу папером. Папір щільно приклеїти, дати підсохнути.
 2. Частування загорнути в гофрований папір так, щоб вони залишалися видно, і при цьому їх було зручно кріпити.
 3. Розташувати пляшки на основі, приклеїти їх. Пляшки будуть центром композиції.
 4. Розмістити в центрі основи поруч із пляшками найбільші частування.
 5. Дрібні частування розташувати по краях торта.
 6. Приклеїти всі частування до основи.
 7. По периметру обернути торт стрічкою з гофрованого паперу та тасьмою. Торт готовий.

торт з цукерок та пляшки

Порада. У такий же спосіб можна оформити і солодкі напої. Пригощання для чоловіка можуть бути: цукерки, горіхи, сири.

торт із коньяку

Коробка з алкоголем

Незвичайне оформлення можна надати не лише самій пляшці, а й упаковці. Хорошим подарунком стане подарунковий набір із коробки, напою та частування. Для створення такого набору знадобиться декоративний наповнювач у вигляді кольорової стружки або обрізків паперу. Його можна придбати в магазині, а можна виготовити самостійно, пропустивши гофрований папір через шредер із вертикальним розрізом.

коробка із частуваннями

Коробку можна оформити за допомогою техніки декупаж красивими зображеннями та зістарити фарбами.

Пляшка в рукаві

Для швидкого створення оригінального одягу для пляшки можна використати стару сорочку. Для цього достатньо відрізати від неї рукав. Довжина заготовки має бути більшою на 7-10 см довжини пляшки. Місце зрізу потрібно зашити із внутрішньої сторони. Оформлення готове. Манжету додатково можна прикрасити краваткою-метеликом або стрічкою.

пляшка в рукаві

Відео: декор пляшки коньяку для чоловіка

Ідеї дизайну оформлення пляшок у подарунок чоловікові на фото

пляшка з виноградом

пляшка з бантиком

пляшка з вереакою

пляшка обклеєна декором

пляшка синя з кораблем

пляшка захиснику 23 лютого

пляшка мій генерал

пляшка для чоловіка з вусами

пляшка нашому орлу

пляшка коричнева

пляшка з фруктами

пляшка поліція

пляшка з будиночком

пляшка з натюрмортом

пляшка з бантом та виноградом

пляшка зі змієм гориничем

пляшка у формі

пляшка зі скрипкою

пляшка футбольна

пляшка з венецією

пляшка весільна

пляшка в тканині

пляшка з декупажем

пляшка з мозаїкою

пляшка з полюванням

пляшка з маяком

пляшка біла

пляшка мотузкова з квітами

пляшка червона

пляшка в капелюсі

пляшка різної вітальна

пляшка з ієрогліфами

пляшка з соняшниками

пляшка в коробці

пляшка з годинником

пляшка з лондоном

пляшка пива торт

пляшка з дерев'яним декором

пляшка з плетінням

пляшка з рибалкою

пляшка синя з бантом

пляшка із собаками

торт з пляшок з трояндами

пляшка для славика

пляшка з вітрильником

мотоцикл із шоколаду та пляшки

пляшка зі шпагату

пляшка під бронзу

пляшка мисливець з собакою

пляшка обгорнута тканиною з квіткою

WowCracy
Додати коментар